Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha 14 éves lány imádja a focit az gáz?

Figyelt kérdés
Kort és nemet légyszi.

2015. jan. 6. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem,kor nem
2015. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

10 év múlva, jó lenne, ha kiabálhatnám intim pillanatunk közben, hogy góól!!!! :D

37/F

2015. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha csak azt imádja :-) Amúgy imádom én is és tervezem, hogy kimegyek a magyar-görögre. Velem tartasz?:-) 21 f
2015. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, inkább pozitív. Az olyan lányok akik szeretik a fiús dolgokat, de nem fiúsak nagyon kelendőek.
2015. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha otthon nonstop azt kell vele nézni, és meccsre meg tipxmixelni járni akkor igen.


De addig tessék, hogy örülj:


http://www.youtube.com/watch?v=GBggdw0uDMk&feature=youtube_g..

2015. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az attól függ mely fajtáját... Ha a magyar csapatokat akkor GÁZ.


Ha a rinyál margitot az is. Ha kedvence Pepe, Torres meg Dani Alves az is.

2015. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
van 2, 16 éves lány ismerősöm akik szitén így vannak vele, eggyikük egy lányfocieggyesület cskja.Bár én nem szeretem kimondottan a focit, de szerintem tök jó hogy szeretik, aranyosak :)
2015. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os nem gáz egyáltalán és igen FERNANDO TORRES a kedvencem imádom, és nem hiszem, hogy ez gáz lenne, mert igenis jó focista.

És a kedvenc csapatom nem magyar.

2015. jan. 6. 15:23
 9/18 anonim ***** válasza:

#8


Micsoda meglepetés! :D Minden tinilány aki "nagy rajongó" kb. odáig jut el hogy torreszke milyen cuki.


Forma-1 ben a kimigörlök ennek megfelelői.

2015. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy helyes és nem is, mert átlagos, de nem azt érdemli amit néha kap. Ha tudni akarod szertem az F1-et és nekem Fernando Alonso ott a kedvencem.
2015. jan. 6. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!