Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánnyal randiztam párszor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal randiztam párszor, ma pedig láttam egy másik fiúval csókolózni. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Látásból ismertem, aztán beszélgettünk facebookon, utána pedig randiztunk párszor.

Ma láttam nevetgélni, aztán csókolózni egy magas, jóképű, szakállas, nálam szerintem idősebb fiúval. Arra mentem, köszöntem hát nekik, ő pedig meg sem volt illetődve, csak megkérdezte hogy vagyok, és bemutatta a srácot...

Ezt mire véljem? Már nagyon beleéltem magam, hogy lesz valami köztünk.

19F



2015. jan. 6. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a valós életben!
2015. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
aztaaa kur**,én ugy leoltottam volna.Kib***ott r*banc
2015. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azóta írt már nekem, és azt mondta, hogy köztünk semmi sem volt kimondva, ezért másokkal is találkozott közben, és most szerelmes.
2015. jan. 6. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Nem téged választott.

Nyilván jó lett volna előre tudni, hogy ő másokkal is randizik, de majd legközelebb erre is rákérdezel :)

2015. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Randikon csak barátként beszélgettetek vagy volt csók is?

Mert ha nem volt, akkor ott rontottad el. Meg kellett volna próbáld.

2015. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudta, hogy randiztok, nem csak baráti találkának vélte?


Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy amíg hivatalosan nem járunk, addig szabadság van.

2015. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy randi, de nem volt csók...
2015. jan. 6. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Randiztál vele? Többször is?


Akkor magadra vess, ha már legalább két randin voltál egy nővel és még nem csókoltad meg. Halál komolyan mondom. Több randitok volt és még csak nem is csókolóztatok?


Ezt egyszerűen fel sem érem ésszel. Én minden lányt megcsókolok még a legelső randinkon valamikor.


21/F

2015. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Tőle se szép, hogy nem szólt előbb, hogy mással is találkozgat, és hogy nem akar többet randizni veled - de neked pedig nem jogos kiakadnod emiatt, főleg, hogy köztetek egy csók se történt (ami több randi után elég furcsa). Bár én úgy érzem a kérdésedből, hogy nem a napokban randiztatok/beszéltetek utoljára. Sajnos nincs mást csinálni, mint továbblépni, és legközelebb már az első-második randin megcsókolni a lányt, ha szeretnél tőle valamit.
2015. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!