Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam a barátnőmet csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a barátnőmet csókolózni egy másik sráccal mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
tegnap elmentem a plázába cipőt nézni és az egyik ilyen pizzázóba megláttam a barátnőmet és láttam egy másik csávót ahogy hozza neki a pizzáját és kiváncsi voltam mi történik és nem egyszer elcsattant egy csók szerintetek ezután mit csináljak ?? 17F
2013. jan. 12. 17:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki! én nem adnék neki ezek után esélyt...
2013. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen. Dobd ki! Rengeteg csaj van rajta kívül...
2013. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts szerintem,a megcsalás egy nagyon csúnya dolog. sajnálom.
2013. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szembesítsd vele és dobd ki. Nem vagyok a bosszúállás híve, szerintem teljesen felesleges, inkább lépj tovább emelt fővel.
2013. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt,hogy össze tévesztettem valakivel a csajomat,de közelebbről már fel ismertem,hogy nem ő az.Hát mit lehet,keress másikat,aki nem csinál ilyeneket.
2013. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá, hogy tegnap merre járt, de csak így semmi lerohanás....és utána ha nem mondja meg, akkor kérdezd meg, hogy na és a pizza milyen volt?? na ebből már csak leesik, hogy tudsz a dologról, és csak beszél....ha nem, akkor jöhet konkrétan a dolog...
2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

17:37


ezzel az a bökkeni, hogyha engeded magyarázkodni a lányt akkor elöbb utobb kimagyarázza a dolgot.


Kérdező: ha tényleg ő volt az akkor nem tartom értelems lépésnek ha ezek után is megad mellet tartod öt.

Jobb akkor neked nélküle...

2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem jól írtad a kérdésedet! Nem a Te barátnődet láttad, azt Te csak gondoltad, hogy a barátnőd.

Ne hagyd magad az orrodnál fogva vezetni. Azzal békélj meg. hogy vége!

2013. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Dobd ki, és soha ne bízz meg a lányokban!
2013. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
még pár napja megbeszéltük hogy átjön ma este filmezni és itt alszik még egyszer megdugom aztán az aktus végén szakítok akkor vele!!
2013. jan. 12. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!