Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő mit gonol rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő mit gonol rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel egy osztályba járok.1 éve beleszerettem.Nem mutatom ki az érzéseim iránta,de mára már ez nem nagyon megy.Most 8-os vagyunk és már csak fél évig látom,mivel más iskolákba kerülünk.Mindég flegmázok fele,kötekedek vele és hasonló.Van mikor elég dúrván viselkedünk egymással,de valahogy mindég ,kibékülünk,.Sokszor ölelget,viszont van mikor más lányt is fogdos.Tavaj a legjobb barátnőmnek bevallotta,hogy szeret.De azóta sok minden történt.Nemrég volt egy barátnője,de sokan mondják,hogy őt nem szerette.Mindenki azt mondja,hogy mi egymásnek vagyunk teremtve és azt hogy tuti kedvel engem.Én is jártam egy nagyon jó barájával.Sokat tudnék mág írni,mivel a nap 7 órájában össze vagyunk zárva,mégis próbálom rövidre venni.Velem nem úgy viselkedik mint a többiekkel,viszont néha flegmázik velem is,általába ha felidegesíem,és ha ordítok vele akkor az órán zenét hallgat.(egyszer voltunk együtt egy jósnál és azt mondta a jós,hogy szeretjük egymást csak nem akarjuk kimutatni).Valaki adjon tanácsot,hogy mit tegyek,mert ez így nagyon rossz..Ha valakinek van kérdése írja le és elmagyarázom.
2015. jan. 6. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle...ha a barátnődnek elmondta, hogy szeret és te is szereted akkor talán megéri megpróbálni...
2015. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,de nem megy..félek a választól
2015. jan. 6. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
félév múlva azt fogod bánni, hogy nem tetted meg...
2015. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de fogalmam sincs mit mondjak neki
2015. jan. 6. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:
és esetleg a barátnőd nem tudna vele beszélgetni erről?
2015. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemhiszem.mert most nagyon megutálta a barátnőmet
2015. jan. 6. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor neked kell tenned az ügy érdekében...

esetleg szervezel valami programot kettesben

2015. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
próbálok.de nem tudom mit tegyek?esetleg nem tudnál valami jó tanácsot adni.mármint hogy hogy mondjam el ezt az egészet neki
2015. jan. 6. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Beléd szerettem. Te érzel valamit irántam?

-Igen.

Akkor menjünk el randizni ma este!

2015. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!