Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hájas seggem van, lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hájas seggem van, lapos vagyok elől. Hogy lehetne jó alakom mit csináljak? Ez jó alak?

Figyelt kérdés

Mellem egyáltalán nincs, mit kéne tornáznom hogy nagyobb legyen, olyan nagy az fitnesses lányoknak, a seggem nagy de plöttyet hájas gugolok az jó?

Hogy lesz ilyen alakom?

[link]


[link]


2015. jan. 6. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

#9-es

Annyira fájdalmasan ostoba lehetsz ha még egy egyszerű szöveget sem vagy képes értelmezni.

Komolyan mondom felhúzom magam az ilyen embereken,mint amilyen te is vagy.Ráadásul épp előtted írtam le hogy ÉRTELMEZNI KÉNE!!!!

2015. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jajj , nem én vagyok! ilyet szeretnék ezen mit nem lehet érteni ostobák
2015. jan. 10. 21:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a farmeros csajnak 60 cm alatti dereka van, hozzá szélesebb csípő. Az ilyen összhatáshoz azért szerencsés genetika is kell...

Nekem bejött: fitnessblender.com

2015. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sztem guggolj minel tobbet. igazabol ha nem szeretsz sportolni akkor nehez ravenni magad hosszu tavon, ertek itt eveket. szoval tobbet ersz ha van egy gyakorlat amit csinalsz kitartoan es minel tobb izmot edz meg,ez pedig a guggolas!
2015. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!