Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FiúK! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FiúK! Titeket mennyire zavar ha egy amúgy jó alakú lánynak nincsenek nagy mellei?

Figyelt kérdés
nem én mondom nem vagyok ilyen... de sokak szerint nagyon jó alakom van popsim nagyon formás meg hasam is lapos alapjáraton nem vagyok hízós de teszek is érte hogy jó legyen viszont a melleim nem túl nagyon sajnos. Nagyon zavaró lenne nektek ha mondjuk barátnőtökkel első szexnél kiderülne hogy elég kicsik neki ? előre is köszi :) ja és ha lehet korotokat is írjátok :)

2015. jan. 2. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Elárulod az első szexig, h nem derül ki a mellméreted?:D
2015. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire sem zavar. Az viszont zavar, ha önmagát nem szereti.


21/F

2015. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tudod kiesik a narancs ha leveszi a melltartót
2015. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Én szeretem az orbitális melleket, mert azokat lehet rendesen enni. Nem szeretném, ha a csajom elfeküdne és fiú lenne belőle háton fekve, mert eltűntek a mellei.
2015. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hát van push up melltartó ;) de ne gondoljatok nagyon durván kicsire b-s de nagyon félek ettől :(
2015. jan. 2. 21:16
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor mi is rakjunk zoknit a nadrágba?:D Ne hordj olyan szarokat és nem kell ezen filóznod.:P
2015. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
szerintem szexibb ha egy lány magabiztos és lehet furán hangzik de nem érzem nagyon jól magam nélküle :$
2015. jan. 2. 21:23
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne félj, legtöbbünket nem zavar, sőt. Én imádom a kis ciciket.
2015. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ezt így kép nélkül nehéz megítélni. Volt már ilyen kérdés itt, hogy valaki azt hitte hogy az övé túl kicsi, és közbe kiderült hogy simán közepes. Ő rakott fel képet róla. Mondjuk a piercing nyilván plusz pont volt, de attól még nem volt neki kicsi :)

A formájától is függ. Ha nem tudom előre hogy mire számíthatok, akkor lehet kellemetlen meglepetés is. Jobb az ilyet valahogy előre tisztázni, vagy olyan képet mutatni a másiknak amin látszik :) A leggázabb az, ha valaki úgy adja el magát előtte hogy az övé nem is kicsi, aztán jön a meglepetés.

36f

2015. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

sokszor kérdezték már itt és sokadjára is elmondjuk, hogy nem probléma :)

Ha mellette jó alakod van és aranyos pofikád akkor nem lényeg a mell.

2015. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!