Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mondjátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért mondjátok azt, hogy a tisztességes, rendes lányokat szeretitek, mégis a "kevésbé" tisztességesekre hajtotok?

Figyelt kérdés

Van értelme egyáltalán a kedvességnek, szimpátiának?

Vagy egyszerűen csak nem akarjátok őket kihasználni?

(De persze nem szeretnék általánosítani!)



2015. jan. 6. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne általánosítsál. És én mindig csak a "különcöket" találtam meg szerencsére! :) Nem szeretem a plázapics@kat, számomra túlságosan nagyképűek!
2015. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne is általánosíts mert ez nem mindenkinél van így (pl nálam sem) de gondolom akik ezekre a lányokra mennek azok azért teszik mert könnyen kaphatóak. Ha a ribizlikről van szó akkor meg csak arra használják őket amire valók :)
2015. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ajj, hagyjunk már fel az ilyen kib.szott általánosítgatós kérdésekkel...

valószínűleg nem ugyanazok állítják ezt, akiket a ribikkel látod.

ez igaz az ellenkező nemet érintő idióta kérdésekre is.

2015. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es verzióhoz, baromi sok türelem kell és baromi sok idő ami nem éri meg mindig...

2-es verzióhoz kevesebb türelem és kevesebb idő kell, minden gyorsabb

2015. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak mondom, úgy is gondolom. :)

Nálam van értelme a kedvességnek és a szimpátiának.

Véleményem szerint a kedves és tisztességes lányok zárkózottak és nehéz velük akár egy beszélgetést is véghezvinni.(tisztelet a kivételnek)

Sok előítéletet kell legyűrni, hogy a közelükbe férkőzzön az ember.

Ezzel szemben a "kevésbé" ilyenek nyitottabbak és velük lehet beszélgetni, ismerkedni, hülyülni stb.

2015. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Ezt pont egy csaj kérdezi? :D Mikor megy a duma hogy a srácok így meg úgy meg ez milyen jó ha őzinte meg kedves... Aztán bőnyállal ugrik rá Mr.Tahóbunkóbéemwésre. Vagy az öreg alkoholistára. Vagy a másokat kínzó-verő "vicces" alakra.
2015. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.valószínűleg aki ezt mondta neked, azzal nem jöttél össze

2.az hogy neked mi tisztességtelen, megint más

3.ha mégis egy ismerősöd mondta ezt, aki egy szerinte nem tisztességes lánnyal jött össze, akkor valószínűleg csak szexért tette.

ez azt jelenti, hogy az a lány jól nézett ki. ebből kifolyólag valószínűleg te nem voltál neki vonzó sem kaland, sem kapcsolat szempontjából.

igaz lehet amit mondasz, ha az illető tisztel téged, és azért nem akar kihasználni, az van, de lehet, hogy egyszerűen nem vagy érdekes neki.

4.leggyakoribb hiba egy lánynál, hogy csúnya, buta, tisztességtelen és unalmas.

5.a kedvességnek csak akkor van értelme, ha illetek egymáshoz. ezt a fiúk is elkövetik hibakánt, udvarolnak 1 olyan lánynak, akivel nem illenek össze, és a lányt nem is érdekli, de a fiú csak pincsizik.

2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#5. Igen, igazad van, sok a félénk, de kedves lány, de bennük nem láttok sok életet.

#7. Nem konkrét személyre gondoltam, aki visszautasított. Neked is köszi, érthetően kifejtetted.

Viszont azt nem vettétek figyelembe, hogy egy bombanő is tud kedves lenni,(nem magamra értem a bombanőt) nem csak a csúnyák. Itt nem a testi adottságokról volt szó.

De köszi mindenkinek

2015. jan. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!