Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk velem nem úgy viselkedik,mint a többi lánnyal. Titokzatos, észre vettem,hogy órákon is néz,de nem feltűnően. Egyszer velem szemben ült és szó szerint bámult, én elkaptam a tekintetem, utána vissza néztem rá,de még mindig bámult és mosolygot...viszont elég ritkán beszélgetünk, ellentétei vagyunk egymásnak. Már több éve szerelmes vagyok belé😊 Az itt felsoroltak közül bármi jelenthet valamit? Vagy ne reménykedjek:/
2015. jan. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem beszélgettek,és nem vagytok kettesben....hááát
2015. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van szád?

akkor szo.., kérdezd meg tőle!

2015. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy visszahúzódó vagyok:(
2015. jan. 6. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
és azt tudtad, hogy a vajas kenyéren vaj van?
2015. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
? igen
2015. jan. 6. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy sokan nem értenek velem egyet,és feleslegesen sem akarlak bizatni,de higgy nekem,hogy van rá esély. És ezt komolyan mondom.

De ezt biztosra csak úgy tudhatod meg ha beszélsz rá! Vedd rá magad! Mert ha nekem van igazam,akkor egy igen szép dolgot mulasztasz el.

2015. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*ha beszélsz vele
2015. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megprobálom,de más lányokkal simán beszélget meg minden. Azt tudom, hogy kedvesnek meg jófejnek tart ezt nyíltan ki is jelentette,de ez mindegy
2015. jan. 6. 20:46
 9/10 anonim válasza:

Szia! ez egyértelműen szerelem!Itt érdemes megnézni a testbeszédét is. Ennek az öt fő jele:

1. Nézd meg hogy hogyan ül a székben! Ha "elülső részét megmutatja az nagy bizalmat és érdekfelkeltést jelenti iránta.

2. Láb merre áll? Egy embernek közösségben a lábfeje mindig legtetszőlegesebb ember felé irányul!

3. Érintés. Ha már meg érintett van esély....

4. szemkontaktus. Mit figyel leginkább? A testedet vagy a szemedet vagy a saját lábát?

5. Idegesség. Ideges a közeledben?

Ne felejtsük el azt se hogy az emberben benne van a "bámul az az ember" dolog". Lehet hogy azért bámul mert te is nézed úgy hogy nem veszed észre és azért mosolyog mert vagy majdnem hogy nevet rajtad vagy mert az IQ-ja az átlagon alul van. Én is azokat a fiúkat nézem leginkább és mosolygok akinek a személyisége kiül az arcára vagy csak azért mert nincs senki akit megbámuljak és hogy boldog vagyok.... Egy dolog viszont az írásod alapján nem láttam... Hogy hozzászólt volna, pedig ez az egyik olyan dolog ami alap a szerelem témában.... remélem segítettem... ha kell bővebben akor irj itt és írok privátot...

2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó
2015. jan. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!