Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet bajom abból, ha összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom abból, ha összejövök egy 13 éves csajjal? 17f

Figyelt kérdés

Nagyon jol néz ki:)

Szöke haj,kész szem,brutálisan jo segg és melle is jo:)

Még nem volt neki pasija,én vagyok neki az első:)



2015. jan. 6. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat az alap gaz ha CSAK azert jossz ossze valakivel mert jo a segge es a melle...
2015. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vele nem hiszem, de az apjával annál inkább meggyűlhet a bajod......
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a probléma, én a nem mellett döntöttem. Hiányozni fog a szex és nem fog veled egybefeküdni az biztos.
2015. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz a lánynak akkor nem fogod kihasználni. Amúgy addig nem lesz bajod a törvénnyel ameddig nem leszel 18. Maximum az apjával gyülik meg a bajod.L
2015. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már nem azért, ne úgy tudom törvényt szerint, a szexuális közösülés 14 éves kor alatt büntetendő. Ha megpróbálod ágyba vinni, és csak rábeszélni próbálod, és a szüleinek elmondja és feljelentenek, már itt megütheted a bokádat...

Ha magától megy bele, és utólag megbántja és feljelent, szintén te szívsz. 14 éves kor alatt ne, vagy pedig tartsd kordában amíg nem tölti a 14!

2015. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már cumizott.

Oda adja az magát.

Kedvelem is,nem csak kihasználom.

2015. jan. 6. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Az már egy pozitív dolog hogy kész van a szeme.
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
max a rendőrséggel lehet összetűzésed.xd
2015. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól néz ki, de gondolod, hogy érzelmileg elég érett egy tizenhárom éves kislány?
2015. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"brutálisan jo segg és melle is jo"

Felfogtad hogy te egy 13 éves kislányról írtad ezt, te beteg f.a.s.z.?!

Ahhoz meg külön gratulálok hogy kihasználod a naivitását. Remélem az apja szíjat hasít a hátadból!

2015. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!