Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban egy kamasz fiúnak ( 14-18) mi a női ideál? -átlagosan- pl: Haj, szemszín vékony vagy teltebb. Tudom, hogy Mindenkinek kicsit külömböző de kivváncsi vagyok mit írtok a legtöbben.

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

A tipikus pózolós tiniribik, mi más?

#insta #face #twitter #cukcsehh #lávcsih

2015. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tizenévesen még a tökéletes külsejű nőt hajszolják. Nagy hatással van rájuk a média, meg a haverok.

De egy érett gondolkodású tinilány már szóba sem áll ilyen taknyokkal!

2015. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alkat: vekony

Haj: hosszu hullamos barna (akit talaltam nem ilyen de o is gyonyoru)

Szem: mindegy


Es koszonom a #yolo csajokbol nem kerek..

2015. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16/f vagyok es a baratnom egy erett gondolkodasu komoly csaj 16lany es nagyon jo bor (1evvel idosebb de eddig csak idosebbekkel allt szoba mert erettebb)
2015. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha a fiúk nem olyan retardáltak, mint ti lányok, és nem nézik a szem, hajszínt, hanem helyette inkább az összképet és a benső értékeket nézik?
2015. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi ,hogy írtatok ! Biztos vannak olyan fiúk akik a belsőt nézik és ugyanígy vannak ilyen lányok is de van az ellentéte ezeknek mind két nembő. Igazából én csak kívncsi voltam ,hogy egy ilyen kérdésre mit írnátok.Pl nem azt nézem ,hogy hányan írnák az én kinézetem csak egyszeűen kiváncsi voltm . köszi a válaszokat :)
2015. jan. 6. 21:20
 7/9 Fingkirály ***** válasza:
Megnyugtatlak, első alkalommal SENKI nem nézi a belsőt, hiszen senki nem gondolatolvasó, bármilyen szomorú is a széplelkek számára, az ismerkedéshez igenis jó "csomagolás" és marketing kell. Ha már azzal felkelted a figyelmet, majd utána érdeklődni fog az illető az után is, hogy mi van belül.
2015. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Telt/duci, barna haj, alacsonyabb, intelligens, erkölcsös, őszinte, csinos :)

17F

2015. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még beleesek a 18-ba :D

Haj: világos barna, szőkés barna -tehát világos

Szemszín: Legjobban a kék, zöld, de a többivel sincs bajom

Igazából haj és szemszínnél a személy számít. Nem mindenkinek áll jól.

Viszont nekem csakis a vékony tetszik.

Ez a belsős dolog meg papíron jól mutat, de gyakorlatilag hülyeség. (Csak gondolj bele, hogy ha meglátsz valakit biztos nem azt gondolod, hogy húú vajon milyen lelkiismeretes lehet, jószívű meg stb. hanem azt hogy milyen szép; ha meg odáig jutottok hogy beszélgettek akkor úgyis elválik már, hogy milyen)

2015. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!