Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat tényleg csak az érdekli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat tényleg csak az érdekli?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindegyik fiú perverz vagy vannak kivételek is?(tudom mindig vannak). De tegyük fel hogy persze a kamaszok közül sokan foglalkoznak ezzel de vannak a felnőttek között is(nem is kevesen) akik csak arra gondolnak. Igazából arra lennék kíváncsi hogy ha egy fiú együtt van egy lánnyal akkor csak azért van vele hogy legyen kivel lefeküdnie vagy azért is mert figyel a lány érzéseire is?

2015. jan. 6. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
téged se sokan szeretnek igaz ?:D
2015. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Később már mindkettő! ;)
2015. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a szex körül forog egy kapcsolat. Persze nagyon érdekel...stb, de nekem egy kapcsolatban lelkitársra van szükségem, nem szextársra. Ha van szex csak emeli a kapcsolatot, de nem minden. Kölcsönösen kell egymás érzéseire figyelni, azokat kiváltani... a szexel csak megkoronázod a kapcsolatot jóesetben.
2015. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én megb*sználak ha erre irányult a kérdés
2015. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy értem mindegyik fiú perverz"


Igen, pont mint a lányok:)

2015. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még nőnöd kell kicsit mert önmagában a szexben semmi perverz nincs.

Lehet, hogy számodra már az is perverzió, hogy a bugyidba akar nyúlni, de akkor vagy nagyon fiatal vagy még vagy prűd.

2015. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!