Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat érdekli, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat érdekli, hogy egy lány milyen füzetbe ír?

Figyelt kérdés
Úgy értem suliba megnézitek ,hogy egy lány milyen füzetbe ír? Jó pont ha drágább, szebb füzet vagy az se baj ha ilyen gagyi tescos?
2014. szept. 5. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh :O :O :O
2014. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A fiúkat ez a legkevésbé sem érdekli! :)
2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A fiúkat a suliban az érdekli, hogy mekkorára nőtt már a cicid meg hogy formás-e a popsid. Minden más századrangú dolog.
2014. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, sőt sokan csak emiatt jönnek össze egy lányal, mert szép a füzete..
2014. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de engem sem érdekel, hogy milyen füzeteik vannak a fiúknak, gondolom ugyanez fordítva is
2014. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem kérdezel hülyeséget. Számomra kicsit fura, ha egy lány pl. focis füzetet vesz, amit nem egynél láttam, de nem kizáró ok.
2014. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem tudod, a suliban a srácok mindig azt nézik, hogy:

- úúú skacok láttátok Szandinak ma milyen jó füzije van?

- Az semmi, én láttam tegnap a Szilvi jól kipakolta a matekfüzetét...öcsém, micsoda borító és milyen lapok

- Ja,ja nem rossz, de én még mindig Dóri angol-magyar szótárfüzetére gondolok, amikor a zuhany alatt rárántok.

2014. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#7 ez kész :D
2014. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sir Pickle, mert az ilyen korú lányok hihetetlenül izgulnak a focistákra, főleg a Messi-re. Nekem volt egy gimis osztálytárs csajom, aki a Figo-ra volt ráindulva...
2014. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha egy halállistába, pláne, ha a nevemet, akkor érdekel, főleg az, hogy mennyire röhejes módon fogok megdögleni.
2014. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!