Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, elszólás?

Figyelt kérdés
Egyszer véletlenül a főnök egy kérdésére ezt válaszoltam:" mindig kielégítem a főnököt. Erre ő nagyot hallgatott,majd annyit mondott: Úgy legyen....Vajon ez tényleg azt jelenti, hogy benne lenne?
2015. jan. 6. 23:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem voltunk ott. Nem tudunk semmit az egészről.

Neked kell érezni ezt. Bár ez a rendszeresen telefonon felhív pisztricsálé dolgokkal már túlontúl gyanús. Az meg, hogy még haza is furikázik méginkább.

Az elszólalások általában a tudatalatti manifesztálódásai, szóval ebből a másfél sorból amit leírtál inkább arra lehetne következtetni, hogy te benne lennél. Hiszen nem ő szólta el magát, ő csak lecsapta a labdát. Mint minden más felnőtt és még partiképes férfi. Nem fogja azt mondani, hogy nade Karola kérem válogassa meg a szavait ha velem beszél. ...

2015. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Benne is lennék, meg nem is. Nem tudom eldönteni h csak ennyire közvetlen vagy akar is valamit...
2015. jan. 7. 00:53
 23/28 anonim ***** válasza:

Szóval csak játszol a tűzzel? Amikor fantáziálsz róla hol csinálnátok először?


Aranyosan naiv vagy 30 évesen, hogy hiszel a titkokban, amit csak te meg pár barátnőd tud.


Te benne lennél, ő benne lenne, ha a család v a cég nem lenne, ez tiszta.

Találd ki mit szeretnél, megtartani az izgalmas fantáziádat, amíg jobbat nem találsz, megkóstolni a tiltott gyümölcsöt, vagy azt, hogy végre szálljon le rólad.

Szóval vagy minden marad így, vagy kezd el riszálni a csinos kis segged, ha a farkát "véletlenül" odatolja, esetleg kezdj el vigyázni a szádra és utasítsd vissza a kétértelmű megjegyzéseket és a közeledést.

2015. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naív..csak egy kis önbizalomhiány...és azért furcsa, mert ez nem egy-két hónapja van így...
2015. jan. 7. 01:09
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

De. Igen. Naiv vagy. Kész, pont. Nem kell mindent elutasítani, ha valaki negatív jelzőkkel illet. Naiv vagy és annyi, lépjünk tovább.


Én általában észreveszek más aspektusokat, amiket a többi ember nem. Az én nézőpontom az, hogy azért b*szogat ennyit (persze átvitt értelemben), mert tudja, hogy a núk azokra a pasikra nedvesednek be, akik "rosszfiúk", akik szemét módon bánnak velük. Ők izgalmasabbak egy nőnek.

A másik pedig az, hogy minél több feladatot bíz rád, annál nagyobb az esélye, hogy a rengeteg hazavitt munka miatt kevesebb időd lesz arra, hogy az élettársaddal/férjeddel dugj, így előbb-utóbb azon kapod magad, hogy a főnököd íróasztalán fekszel, a lábad a plafon felé néz, a bugyid a bokádon, a szoknyád a derekadon, a főnököd meg valamelyik testnyílásodban.


Ennyi.

2015. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nők*
2015. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Figyelj oda hogy mit mondasz.
2015. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!