Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ezzel? Elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel? Elsősorban fiúk segítségét kérném

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel eredetileg barátok vagyunk, de az én véleményemre jobban figyel, mindig próbál megnevettetni, ő eredetileg nem szereti a rockot, de ha én zenét hallgatok (és az esetek 90%ában az a zene rock) odaül/áll mellém és hallgatja velem, mindig meghallgatja azt az aktuális hülyeséget ami az eszembe jut, elveszi a telefonomat és csak akkor kapom vissza ha sikerül elvennem tőle (ha feladom visszaadja), egy felelsz vagy merszben meg kellett puszilnom és ő miután megtettem elvörösödött, de facebookon nem beszélünk sokat, ha meg mégis írok neki, lepattint, azt mondja h a barátnőjével beszél, és azt mondta, h egy másik csaj (nm a barátnője és nm is én) tetszik neki. Mit akar ezzel elérni?

2015. jan. 7. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy?
2015. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tetszel neki :)


15f

2015. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy bejössz neki es féltékennyé akar tenni, kevés sikerrel ahogy látom :D
2015. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!