Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok, segítségét kérném, akik megcsalták a párjukat. Miért tettétek? Mit éreztetek utána, és hogyan alakult a kapcsolat? (Akár a párotokkal, akár a harmadikkal. )

Figyelt kérdés
Párkapcsolati pszichológia témakörében kell felkészülnöm, és nagy segítséget jelentene egy efféle mini-felmérés. Senkit nem fogok elítélni, nem az én dolgom, nem véleményezni akarok. Minden hozzászólást megköszönök! Kort és nemet is írjatok légyszíves! Köszönöm.
2012. nov. 16. 14:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nemet nyilván nem kell... :)
2012. nov. 16. 14:36
 2/11 anonim ***** válasza:

Jaj a kis butus, most ezt komolyan gondoltad?

Itt a nők maguk a tökély, senki, soha még csak gondolatban se:)

Az álszenteskedés mintapéldányai, plusz féltik a szarus százalékuk.

Szánalmas.Nők.

2012. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdülni mentem a barátnöimmel.

Ott csaltam meg a férjem egy helyes pasival.

Csak 2 alkalom volt.Soha nem találkoztam utána vele,és a férjem sem tudta meg.

Hogy miért tettem?

Kíváncsiság,újdonság. 31 N

2012. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Asszony ,asszony miért vagy k*urva??, miért vagy arra rászorúúlva? :DDD
2012. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lifeishard ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, érkezik-e erre a kérdésre normálisválasz is.
2012. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

"Hogy miért tettem?

Kíváncsiság,újdonság. 31 N"


Tetves ribanc. Bezzeg fordított esetben már itt mocskolnád a világ összes férfiját.

Minden nő k.rva és szemrebbenés nélkül félrekefél, ha van rá lehetősége. Persze mindig jön a nevetséges önmosdatás, hogy nem tehetett róla, mert szeretet hiánya volt, kíváncsi volt, ittas volt stb. Aztán ugyanezek a nők pocskondiázzák a leghangosabban a férfiakat.

Aztán olyanok is vannak, akik már annyira lepusztultak és kiéltek, hogy bottal sem érnének hozzájuk és összeállnak egy szerencsétlennel a kényelem miatt, de életük végéig az álompasiról álmodnak.

2012. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy minden okkal történik.

6. nem kell már egyből pocskondizni, mert nem tudhatod, hogy milyen volt a kapcsolata a párjával, ami arra sarkallta, hogy megcsalja.

2012. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Valóban nem tudhatom, hogy milyen volt a kapcsolata, de nem is lényeges. Szerintem egy értelmes, felnőtt ember képes megfogalmazni, hogy mi a problémája és azt megbeszélni a másikkal. Ha az illető erre nem hajlandó, akkor ki kell b.szni a balhét, hogy már pedig végig fogod hallgatni, amit mondani akarok, mert nem működik a kapcsolat. Ha továbbra sem működik együtt, akkor pedig szépen ott kell hagyni a francba. Persze egyszerűbb széttenni másnak a lábát. De már te is kezdted a szánalmas mentegetést, hogy nem tudjuk, hogy milyen volt a kapcsolata. A végén még ő lesz az áldozat. Persze, ha fordítva szólt volna a kérdés, miszerint egy férfi csalja meg a nőt, már legalább hat oldalnyi anyázós komment született volna, hogy milyen mocsok, szemét az összes férfi.
2012. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megértem az indulatokat, de nem viszálykeltés céljából tettem fel a kérdést, hanem "honi adatok", "statisztikák" érdekelnének, mi volt a viszony/félrelépés oka: kíváncsiság, egyszerűen ott volt a lehetőség, a törődés, a romantika hiánya, magány (ez utóbbi három szerintem mind a rossz kommunikációra vezethető vissza), egyhangúság, önbizalomhiány, stb.

Eddig egy normális és őszinte választ kaptam. Gondoltam, hogy nem lesz könnyű. :) Várom a többi választ, és kérek mindenkit, ne itt anyázzon, akkor se, ha sokszor jogos az indulat.

2012. nov. 17. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az én szitum is jöjjön akkor :D

én összejöttem egy lánnyal és csak hetekkel később derült ki hogy velem csalja a pasiját. Picit ledöbbentem, mert nem olyannak tűnt a csaj, de végül is kidobtam, ők meg azóta is együtt vannak. (Ez kb 2 éve volt, és mint kiderült mikor mi összejööttünk már akkor is 1 éve jártak) Fogalmam sincs hogy elmondta-e a srácnak, vagy ha el is mondta mennyit mondott neki de nem nagyon tört össze a lány

2012. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!