Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szerint ha egyszerűbbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám szerint ha egyszerűbben beszélnék, lenne barátom, igaz ez? 17L

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy nem nagyzolni szeretnék.

Szeretek olvasni, két idegen nyelven is beszélek, szeretem magam választékosan kifejezni.

Ma beszélgettem vele, hogy ugyan gyakran beszélgetek fiúkkal, és nem is tartom csúnyának magam, valahogy mégsem volt senki, akivel úgymond "jártam" volna.

Szerinte lehet, hogy kicsit szokványosabb perspektívából kellene megközelítenem az alapjáratom hétköznapi beszédtémákat esetleg.

Lehet igaza?

17L



2015. jan. 7. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha beéred kevesebbel is.
2015. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

részben ige

de minek változtatnál magadon ahhoz hogy legyen valakid azért szeressen ami te vagy

2015. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 manó1235 ***** válasza:
Igen lehet erről tudod melyik filmrészlet ugrott be? Van a film a Jéghercegnő és a főszereplő egy fizika matek zseni csaj, a koris csaj elviszi egy házibuliba és az okoska elkezd mesélni az egyik gyereknek ilyen fizikai cuccokat az meg faképnél hagyja :D
2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

kérdés hogy kikkel beszélgetsz,ismerkedsz?

mert lehet hogy nem a megfelelőekkel próbálkozol

2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet. Személyiség függő.

Személy szerint én jobban elbeszélgetek a fizikáról mint hétköznapi dolgokról vagy hétköznapi dolgok extráiról ha ismerkednék ha csak beszélek vmi kanálagyuval.

Csak találnod kell valakit akivel passzol személyiségetek agyi szintetek, lelkete, stb stb.

18F

2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból igaza lehet,hogy ha nem így beszélnél,könnyebben találnál olyat,aki megdug. Viszont ísz valószínűleg lesz egy normális,értelmes barátod,ami sokkal jobban megéri.
2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nincs igaza.Engem kifejezetten vonz az ilyen beszédstílus/típus mivel én is ilyen vagyok és ez olyan jó pozitív visszajelzés meg szeretem hallgatni mert olyan felnőttes és érett dolog (ÉN SZERINTEM). 17/F
2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 viktorvarga ***** válasza:
nem hiszem h igazavan ,de azért lehet
2015. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Áh, közel sem a fizika/kémia egyéb "okos" dolgok mozgatnak...teljesen humán vagyok, szeretek romkocsmákban beszélgetni, kicsit prózaian fogalmazni.
2015. jan. 7. 21:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Tudj Isten.Írj le ide egy szokványos párbeszédet.
2015. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!