Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szerint ha egyszerűbbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám szerint ha egyszerűbben beszélnék, lenne barátom, igaz ez? 17L

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy nem nagyzolni szeretnék.

Szeretek olvasni, két idegen nyelven is beszélek, szeretem magam választékosan kifejezni.

Ma beszélgettem vele, hogy ugyan gyakran beszélgetek fiúkkal, és nem is tartom csúnyának magam, valahogy mégsem volt senki, akivel úgymond "jártam" volna.

Szerinte lehet, hogy kicsit szokványosabb perspektívából kellene megközelítenem az alapjáratom hétköznapi beszédtémákat esetleg.

Lehet igaza?

17L



2015. jan. 7. 21:34
1 2 3
 21/23 Magoran ***** válasza:

Ha te így érzed jól magad, miért változtatnál?

Olvasott vagy, és ennek megfelelően nagy szókinccsel rendelkezel. Ha pedig már van szókincsed, használod. Amíg a hangsúlyodból nem azt érezteted (akaratlanul), hogy te ezért jobb is vagy, addig nincs vele semmi gond.

Persze ez az én véleményem.

Azt, hogy az iskolatársaid, környezeted ezt mennyire toletálja, nem tudom.

2015. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Magoran ***** válasza:
Egyébként 17/f
2015. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj. Én is választékosan beszéltem, de sokszor nem értettek meg elsőre az ismerőseim, ezért vissza vettem belőle. Manapság egy-két szó meg nem jut eszembe hirtelen, és emiatt nem tudom úgy kifejezni magam ahogy szeretném. Szerintem csak így tovább, aki emiatt ott hagy, annak egyébként se lehet sok esze. :)
2015. jan. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!