Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi lenne a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi lenne a véleményetek, ha a barátotoknak/férjeteknek egy kisebb fegyverarzenálja volna otthon önvédelem gyanánt?

Figyelt kérdés
Természetesen fegyver kiképzéssel. Ismerkedésnél ez elijesztene tőle, vagy nagyobb biztonságban éreznétek magatokat?
2015. jan. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kell egy sniper *-*
2015. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem egy mentálisan labilis ember akkor nem ijesztene el.
2015. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel engem érdekelnek a fegyverek, várnám mikor mutatja meg nekem.

Viszont a bizalmamba be kell, hogy férkőzzön, hogy biztos legyek abban ez veszélyt rám nem jelent.

2015. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Is-is. Ha nem egy agresszív állat, akkor nem, mondjuk fura. Később esetleg viszont a gyerek elől teljesen zárja el, ne is lássa.
2015. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szemely szerint engem nemzavarna, sot erdekelnek is az ilyen dolgok, megkernem tanitson meg loni meg ilyenek. ;D
2015. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha engedéllyel rendelkezik, és elzárt helyen tartja, valamint meggyőződtem róla h nem válok céltáblává, nem zavarna ha lenne, és az sem ha nem.
2015. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem valami agresszív beteg állat vagy valami paranoiás, akkor nem zavarna. bár nem értem, fegyvert hogy lehetne önvédelemre használni, szóval ha jól tudom, olyan nincs, hogy csak úgy járkálhatsz fegyverrel az utcán.
2015. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy baj van a fejévél
2015. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha ot se zavarna, h en a csillagokat szeretem . Tetmeszetesen a hidegacel dobocsillagokat. Na meg a keseket. Es egyem eszkozoket. Szoval rajongok a fegyverekert. N
2015. jan. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
03:25: Remek, hozzám jössz feleségül? :D
2015. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!