Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön egy srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy srác az osztályból és azt hiszem én is bejövök neki és hogyan kezdményezzek neki? Nagyon szeretnék járni vele csak nem tudom mit csináljak hogy randira hívjon! Szerintetek baj hogy 1 évvel idősebb vagyok nála? Én 14 vagyok ő meg 13!

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki tud nekem segíteni mert minden este róla álmodok és vele van tele a fejem, szal sürgős segítség!
2010. febr. 5. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
először tanulj meg fogalmazni... 14 évesen inkább idősebb gyereket akarj felszedni sztem. am meg beszélj vele msn-en, utalj rá h tetszik satöbbi.
2010. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsike hozzad de ha nagyon szereted mond meg neki.

Nem hiszem, hogy ki fog hivni:S

2010. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rendben! de amugy magasabb mint én és 14 lesz pár nap mulva szal azért nem hinném h kicsike lenne hozzám xD Na kérlek még válaszokat légyszi
2010. febr. 6. 09:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a váálaszt légyszi írjatok még nekem! xD
2010. febr. 7. 11:13
 5/12 anonim válasza:
Ha az osztálytársad a pasi akk nem gáz a korkülönbség mert nem egész egy év. Egyébként ha van iwiw-e vagy myvip-e akkor dícsérd meg a képeit. Vagy a ruháit is megdícsérheted stb. Menj oda hülyéskedni szünetben és érj hozzá sokat. Nekem bevált;D
2010. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen van neki! Köszi a választ kedves utolsó. te vagy az első aki normálisan válaszolt! :)
2010. febr. 8. 18:59
 7/12 A kérdező kommentje:
nagy bajban vagyok!!! segítsetek kérlek!
2010. febr. 21. 12:06
 8/12 Metzger666 válasza:
Miben?Azért ez a help me kicsit tárt fogalomXDfejsd ki bővebben
2010. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metzger666 válasza:
Egyébként hogy hívnak,vagy hol laksz?Ismerősnek tűnsz így írás alapján
2010. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én veresegyházán lakom. mit hittél hogy hol utólsó kommentelő??
2010. dec. 2. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!