Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályból akinek én is tetszem. De egyikünk se kezdeményez. Lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

Év eleje óta tetszek neki. Egy ideig még kezdeményezett is (hozzám szólt 1-2 szót, mindig a közelembe volt) és elég félénk. 2 hete azonban nem csinál semmit (pedig érdeklem, mert bármikor ránézek engem néz) szoktunk is egymásra nézni..én is adok ilyen jeleket ... nevetek a poénjain, vmikor mellé ültem a padon...de am. semmi egyéb :( Lehet ebből valami? Mit tegyek? Énis félős vagyok.

Üdv: Kármen


2010. ápr. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig valakinek lépnie kellene.mindketten félénkek vagytok,és a másik lépésére vártok,évekig ellehettek így.hívd el pl.sétálni,közben lehet beszélgetni is ,idővel oldódnak majd a gátlások.és az is lehet hogy legközelebb már ő fog valahova elhívni.csak rajta!
2010. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
smárold le
2010. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leküzdeni a félelmet és hívd el valahova.Például sétálni vagy csak egy parkba és beszélgettek és majd kialakul az.
2010. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egyikötök se engedje el ezt a lehetőséget mert nem helyes.

Én már szenvedtem ilyennel így tapasztalatból tudom így valaki sürgősen lépjen még mielőtt elmúlik ez az érzés!

2010. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy tetszel neki, akkor vedd kezedbe az irányítást! Muszáj, ha a srác nem lép. Kerülj a közelébe, beszélgess vele. Ez még nem jelent semmit, de megteremti a lehetőséget. Vagy hívd el valami közös programra. Ha meg annyira betoji, hogy ettől is megijed, akkor lépj tovább, mert nem lesz jó vége. :S
2010. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Velem most történik szinte ugyanez...mi lett végül? Összejöttetek? :)
2012. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!