Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok álmodozni romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok álmodozni romantikus szituációkról? Volt már ami megvalósult?

Figyelt kérdés

Mi volt az?


Én most arról fantáziáltam (már sokadjára) hogy egy barátommal nevetgélünk, közel kerülünk egymáshoz, egymásra pillantunk, majd megcsókoljuk egymást.


2015. jan. 8. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, de nem valósult meg sose, mert a kutyát se érdeklem :)
2015. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben.


Aztán ráébredtem, hogy ezek pontosan úgy sose válnak valóra. Helyette megpróbálom megtalálni a romantikát a mindennapi formájában, vagyis azt élvezni, ami van. Azóta sokkal boldogabb vagyok, és fura mód sokkal több romantikus dolog történt velem.

2015. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktam,de még nem valósult meg:(
2015. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
néha igen, ha tennék érte megvalósulna bármelyik...de nem részletezem, mert elég nyálasak :D még magam előtt is gáznak tartom, hogy ilyenekre gondolok :D
2015. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyugodtan írhatnád :)

Mostanában minden nyálas dologra ki vagyok éhezve

2015. jan. 8. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

ááá ez túl nyálas lenne, belefulladnál a saját nyáladba :D


és mi lenne ha nem csak álmodoznál hanem meg is tennéd ezeket? vagy csak úgy megtörténnének? :)

2015. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!