Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok, eddig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, eddig is nehéz volt, de most még nehezebb, mert megcsalt már egyszer, szerintetek? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Sztori ott kezdődik, hogy kb. 3 hónapja megcsalt a párom, az egyik exével, persze lebuktak még aznap, sőt... Na mindegy.. Én megbocsájtottam neki, mert sírt, könyörgött, persze nem egyből, hanem rá 3-4 napra, szarul voltam, meg minden.. Aztán most munkahelyet kellett váltani, és mit ad isten, pont az exéhez közeli helyre került(Nem pont oda, de kb. 20-30 km-re lehet tőle) és Én úgy gondolom, hogy össze is futhatnak.. Na Én eddig is nagyon féltékeny voltam a megcsalás után, szinte mindenhol , mindenkibe potenciális "veszélyt" látok, teljes beleőrültem, de szerelmes vagyok a lányba.. Együtt élünk, mindig együtt vagyunk, főleg az eset után, sehova sem megy nélkülem, és Én előre megmondtam, hogy mi lesz, azt mondta nem érdekli, menni fog stb. Ennek fejében belementem a kapcsolatba újra.. Szóval most, hogy melót váltott, sajnos vannak ott pasik is a munkahelyén és félek.. Ezt nem tudom tovább bírni, azon gondolkodom, hogy az Ő érdekeit nézve elengedem.. Mert így mindketten csak szenvednénk, de nagyon, főleg Én, de Ő is... Mit tegyek?!?!?!?!?!


Köszönöm előre is!



2015. jan. 8. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején kib@. sztam volna mint macskát sz...rni.

Minek fogadtad vissza????

Legyél már férfi, legyen gerinced! Pff....

2015. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert teljesen beleszerettem.. Volt már elég "sok" kapcsolatom, de egyiknél sem éreztem ezt.. Nehéz volt így is..
2015. jan. 8. 11:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha egy nő megcsal egy férfit az nagyon ritkán kalandvagy. Van veled orgazmusa? Lehet a másik jobban megpakolja
2015. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Enged el.

Mindenkinek jobb lesz.

2015. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont megérdemled a sorsod.... ennyi. Most mit mondjak? Csak azt lehet becsapni és megalázni aki hagyja magát. Hé ember!!!! MEGCSALT !!!! Neked ez belefér? A jelek szerint igen. Akkor most mit sírsz? Akinek egy ilyen "nő" kell az hallgasson. Sok boldogságot. :)
2015. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van orgazmusa velem, ezt tudom.. Meg igazából azt mondta, hogy nem velem van a hiba, oké biztos.. Sosem csaltak még megy így, ill. sosem léptek a tettek mezejére eddig, és azt mondtam, hogyha egyszer ilyen megtörténik, akkor kidobom azonnal és ennyi, vége.. Na de amikor már megtörtént az eset, akkor ki is dobtam, de annyira szeretem, hogy képes voltam visszafogadni.. De most így ezek után fogalmam sincs.. Tényleg megbánta, mert látom rajta, nélkülem tényleg nem megy sehova soha, még a barátnőjéhez sem, de nem akarom, hogy szenvedjen és tudom, hogy ezek után amit tőlem fog kapni, az durva lenne és fájna neki, szenvedne, de nem akarom... Ezért gondolkodom azon, hogy lépjek-e ki a kapcsolatból, vagy ne..
2015. jan. 8. 12:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Légy férfi.
2015. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én ne bíznám a gyermekeimet és a vagyonom olyan nőre akiben nem lehet megbízni.

Dugj félre és hidd el ő rögtön kidob

2015. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen egyszerű.. Ő is szeret, azt mondja és az eset után látom is rajta nagyon.. Nem tudom, hogy mi lenne a helyes..
2015. jan. 8. 12:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem látsz túl az orrodon. Megcsalt. Te visszafogadtad. Ez egy jel arra, hogy bármikor megteheti veled, mert mulya vagy. Ráadásul az exével!!!! Ember! Gondolkozz már!

Hagyd el a pi..ába. Vagy ha nem, akkor megérdemled a sorsodat és szenvedj.

Megalázott, sz..ba se nézett, szerinted valóban szeret? Naiv vagy.

2015. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!