Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú kb. 1,5 hónapja beszelgetunk,randizgatunk,azt mondta ma este beszelunk,de meg mindig nem írt... Azt mondta,hogy a szüleivel kell lenni,de akkor is miert nem tud legalabb két sort írni?
2015. jan. 8. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mert attól megnyugszol... És ne légy' már gyerekes :D Biztos hirtelen közbe jött valami
2015. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos közbe jött valami.

Telefonszáma vagy valami megvan neked?

Ha már randiztatok gondolom telefonszámot is cseréltetek. Hívd fel.

Ha nincs szám akkor várj, biztos fog írni és megmagyarázni a késést.

Én is így voltam, hogy vártam valaki üzenetére, de egy idő után írt és megnyugodtam, mert megmagyarázta, hogy miért nem tud írni mindig.

2015. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt semmi problémátok,akkor túlparázod.Nem kell ennyire függeni senkitől!Ha érzed viszont,hogy egy ideje másképpen viszonyul hozzád,tehát hanyagol,akkor lehet,hogy gáz van.Pláne,ha keresed,és huzamosabb ideig nem tudod elérni.Ezt neked kell érezned.
2015. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!