Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki járt már a Sugár moziban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már a Sugár moziban? Mi lesz, ha oda viszem a lányt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Soha életemben nem volt még randim, se csajom. Ez aznelső. A magam korával nem is tudtam volna még.


Nagyon ideges vagyok. Holnap a sugárban nézünk egy filmet, meghívtam,de soha nem voltam még ott. Moziba se, talán egyszer.


Rettegek hogy elbénázok valamit. Van ott ruhatár? Megveszem a jegyet, na de hova érdemes kérni? Hogy megy ez a mozizás? Nagyon nem vagyok otthon a témában. Előre krll jegyet vegyek?


2015. jan. 9. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

leghátsó sor közepébe vagy középső sor közepére érdemes jegyet kérni semmi képen se előre. :D

Vidéki moziba voltam eddig csak, ott nem volt ruhatár. :P

2015. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jajj, de kis cuki vagy. :)

A jegyet közép-középre, vagy hátul középre kérd, ott a legjobb, általában oda szeretnek menni az emberek.Film kezdése előtt 10-20perccel elég ha megveszitek,mellette pedig tudtok valami rágcsálni valót venni, szerintem jó dolog közben popcornozni..de akkor kell inni való is.Egy páros menü 1500, az kettőtöknek elég. :) Ruhatár szerintem nincs már sehol (vagy nekem nem tűnt még sose fel, pedig bejártam a pesti mozikat :) ). Az öledben elfér a ruha, esetleg mellettetek vagy. előttetek a karfán, ha nem ül ott senki. :)

Sok sikert, ne izgulj, akkor nem lesz gond. :)

23/n

2015. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj de köszi. Úgy izgulok
2015. jan. 9. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Na mi volt? :)

Utolsó író vagyok.. 23/n. :))

2015. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta a párom, ott fogtam meg először a kezét. Köszönöm nektek, cukik vagytok!
2015. febr. 25. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!