Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító, hogy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, hogy lány létemre metalt, hard rockot hallgatok?

Figyelt kérdés

Nőies vagyok ezen kívül..


Viszont elég fiús, pasis dalokat szeretem :D


2015. jan. 9. 14:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Ezek mióta pasis zenék? A zenéket általában nem csak az egyik nem számára készítik.
2015. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Akkor a kérdezőt sem sűrűn látni a Morrison's környékén? :(
2015. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Legjobb :D
2015. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, ha nem viselsz hozzá ilyen szegecses kiegészítőket és fekete ruhákat.
2015. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nálam előny. Ha nem a csjos metált szereted az mégjobb. Bár szeretem az inkább női célközönségnek eladhatóbb Nightwish és hozzá hasonló (Epica, Leaves Eyes, Sirenia, stb) bandákat, de ha keményebb vonalon mozogsz az csak jobb és érdekesebb. De azért remélem a nyári 30 fok melegben nem bakancsban hasítasz (meg úgy egyáltalán, mert az baromira nem nőies.
2015. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%

Ó, láttam én már olyan acélbetétes bakancsot is, amin csak ámultam, hogy milyen dögös, és én is akartam olyat :D Persze, rohadt drága, de akkor is. Nem mindegy, milyen az a bakancs...


Kérdező, én magam is lány létemre ilyen zenéket hallgatok, és ki nem sz....ja le? Hacsak nem olyan vagy, mint egyik barátnőm, hogy zenei ízlés alapján szelektálsz, akkor ismerkedésnél csak említést teszel erről, de külön nagy hangsúlyt nem fektetsz rá. Ahogyan a másik is. Volt nekem mindenféle zenét hallgató pasim, soha senkit nem zavart ez. Egyk exem tipikus diszkópatkány volt (na jó, annyira nem tipikus), és mit tagadjam, engem zavart, hogy nem lehetett vele normális helyre menni, csak ilyen "bumci-bumci" félékre. De maga az, hogy külön ízlésünk van zenei téren, semmilyen egyéb formában nem befolyásolta sem a kapcsolatunkat, sem a kettőnk viszonyát. Mostani párom hozzám hasonló zenét szeret (és szerintem a Nightwish nem is annyira csajos... velem konkrétan a bátyám ismertette meg még réééééges rééééégen, jó tíz évvel ezelőtt kb, és a mai napig sok férfiút ismerek, akik szeretik. Meg Epica-t is. Akit én annyira személy szerint nem preferálok. Jobban kedvelem azokat, ahol férfi az énekes). Ez előny, tudunk menni koncertekre meg minden, de különben semmi egyéb hatása nincs kettőnkre. Tehát ha nem csinálsz ebből nagy ügyet, és nem vagy ijesztő kinézetű (bár metálosan is lehet irtó dögösnek lenni), akkor visszataszító semmiféleképpen nem lesz. Legalábbis, én eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

2015. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"és szerintem a Nightwish nem is annyira csajos..."

Nem egy Vader. :)

De jó nem is olyan light, bár amióta Tarját kidobták nem hallgatom. Vannak azóta jobbak.

2015. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én grindcoret is szoktam hallgatni, na és...?!

25/L

2015. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nálam előny, ha egy lány metálos, goth, rocker... vadulósabb stb, kicsit extrémebb mint az átlag...


egyébként a nőies öltözködés fontos, de tényleg vannak szexi bakancsok. mondjuk nem a stanadard acélbetkósra gondolok (bár engem az se zavar egy lányon) hanem az ilyen platform, gothos bakancsokra.

sztem ha egy csaj nőies, akkor tökmind1, h rocker, v diszkós, v plázacica, mindig fel tud úgy öltözni és viselkedni, hogy a férfiakat beindítsa

2015. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!