Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, és elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, és elég nagyok a melleim. Ez nagyon visszataszító vagy gáz?

Figyelt kérdés
A mellem 75/D-DD, attól függ milyen márkájú a melltartó. Szerintetek ez nagyon nagy? Mert engem már nagyon idegesít. Duci vagyok, de a melleim kiskorom óta nőnek már, azt mondják genetika. Mit tegyek, hogy kisebb legyen? A fiúknak ez jó vagy rossz?

2014. jún. 26. 21:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
Engem inkább az irritál, hogy duci vagy 14 évesen. Mármint ha betegéség, akkor elfogadható, de ha csak lustaság, akkor nagyon nem.
2014. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szereti, van aki nem.
2014. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi,szeretjük a nagy cicit :-)
2014. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportolsz, a melledből is fogysz vmennyit

Amúgy annyira csak nem lehetsz duci, ha 75-öst hordasz

2014. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Így kép nélkül nehéz megmondani.
2014. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már egy éve próbálok egészségesen élni, aerobicozom, táncolok és kézilabdáztam(mivel középiskolába megyek ezért abba kellett hagynom).Az étrendem is változatos, nem eszek sok cukrot és egészségtelen ételt. De a felesleg valahogy nem akar eltűnni rólam, csak 1-2 kg ingázik fel-le. Talán ez amiatt is van hogy régebben gyötörtem a testem sok mindennel, és erre nem is vagyok büszke. A gyomorsavam is magas, és egyéb gyomor problémáim is vannak, az anyagcserém is nagyon lassú.:)
2014. jún. 26. 21:20
 7/13 anonim válasza:
Nekem tetszenél.:)
2014. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

imádom a nagy melleket ;)

meg ha van mit fogni a csajon.:)

2014. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi (engem is beleértve) a nagy melleket imádja! Feltéve, ha azok természetesek, de a te esetedben nyilván arról van szó. Ha már ilyen fiatalon ilyen nagy melleid vannak, akkor nagyon nagyon szerencsés vagy;) Nem is tudom, hogy gondolhattad, hogy ez fordítva van? Ez a létező legtermészetesebb dolog, hogy a nagy melleket találjuk vonzónak, minél nagyobb, annál nőiesebb, stb. Légy rájuk büszke, és isten őrizz, hogy kisebbek legyenek! Szerencsés esetben még nőni is fognak. 75-ös hátszélességgel pedig nem igazán lehetsz duci...

24/F

2014. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Duckó!Sz@rd le mások véleményét!Sose érdekeljen,különben is a nagy melleket szeretik a férfielvtársaim:)
2014. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!