Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összejönni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik, de nembtudom, hogy tetszek-e neki. Nem nagyon beszéltem még vele, mert eléggé félénk vagyok, és általában sosincs egyedül, mindig legalább egy barátnője ott van vele.
2015. jan. 9. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

már bocsi de így sehogy.

Írj rá esetleg,ha élőben nem mersz odamenni hozzá

2015. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, vagy a barátnőjével, majd rajta keresztül vele.

Ennyi!


Mondok valamit, odamenni egy szinte idegen emberhez és leállni vele beszélgetni, kicsit furcsán hangozhat, de gondold el úgy, mintha te lennél az illető akivel leáll valaki beszélni. Furcsa lenne? Nem.

Akkor nem kell semmitől sz*rni, csak odamenni és beszélgetni.

2015. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csalogasd be a WC-be, nyúljál be a köldökébe... :D
2015. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
segíts neki letörölni a táblát
2015. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha táblatörlõs bejön akkor istenítelek majd



amúgy tényleg csak meny oda hozzá(még ha a barátnõje is ott van), ne félj, nem kell elmondani hogy tetszik, vagy hazafele kabd el,kísérd haza és ha elég jó barátok vagytok hívd el egy mekibe vagy egy sütire, moziba vagy akárhova, ha ügyesvagy 1 hónap és a csajod

2015. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!