Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok csúfoltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok csúfoltatok már azért ki egy lányt, mert kicsi a melle 20+ korára is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 19:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem pl sosem a méret a lényeg

Hanem a forma!

Szemből 40%-nál ne legyen lentebb a bimbó. Ne a bokát nézze pl

Ne legyen akkora udvara a bimbónak, mint egy káddugó

2015. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor kedves utolsó neked a férfi mellek valók.
2015. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

22 éves vagyok és az édes drága sors 75\C mellekkel áldott meg. Nem bánt, persze van mikor jobban nézne ki egy ruha ha 85-ös mellem lenne, de különösebben már nem foglalkoztat.

Nem jövök itt ezzel a sz***ggal, hogy "aki szeret nem a melledért fog szeretni". De van alapja. Egy felnőtt, érett gondolkozású férfi nem a mellek mérete miatt fog dönteni.

Viszont van aki tényleg, rögeszmésen a nagy mellekért van oda, és ha szeret ha nem, a nagy mellekért fog csorogni a nyála.

A lényeg, hogy ne foglalkozz senkivel mert kicsi a melled, olyan lapos valószínűleg senkinek nincs mint egy pasinak, és ha van mire markolni, tökéletes. Ezt egy férfitól idéztem, mielőtt leszbinek tűnnék. :D

2015. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!