Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy 10-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy 10-es skálán mennyire vagyok szexis? A kicsi vagy a nagyobb mellek tetszenek nektek jobban?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, de szilveszterkor végre elveszítettem.. :)) Megadtam nekik (igen, 2 fiúval is voltam, de nem tartom magam ri**ncnak, mert csak jol éreztem magam 1x az életemben... :PPP) a facebokom, és skype címem is, de egyikőjük sem irt vissza. Akkor azt mondták, hogy nagyon szexi vagyok, de akkor miért nem irtak legalább? Én egyáltalán nem tartom magam csúnyának... Jó elismerem azt is, hogy nem én vagyok a világ szépe, de akkor is. Érdekelne pár másik fiú véleménye is... Mindig jol jön egy kis önbizalom bomba.. :)))

2015. jan. 3. 18:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Kép nélkül ezt nehéz lenne megmondani...
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ebből most hogy derül ki hogy hogy nézel ki? Hogy pontozzak?:D Küldj képet
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Akkor mutass képet.
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
A kérdés és a leírás tök más. ;D
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
küldj képet :) 19/f
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
aki üzit ir, annak küldök... :))
2015. jan. 3. 18:58
 7/35 anonim ***** válasza:
42%
Képet, ribi. :D
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 aladar12 ***** válasza:
az olyan jól megmarkolható mellek tetszenek.
2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

undorító vagy...

tipikusan az a csajtípus aki semmit nem ér

erre az összes haverom még a legnagyobb csajozós is azt mondja hogy semmit nem ér

max megdugni oszt hagyni a fenébe

de még egy randit sem érdemelnél meg...

17/F

2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt mondták hogy szexi vagy te kis idióta, hogy megfektethessenek, de buta vagy, istenem.....
2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!