Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire volt jó, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt jó, hogy ennyire hülyének nézett, ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Kb már egy éve ismerek netről egy fiút. Azóta folyamatosan beszélünk, habár 3-4 hónapig nem beszéltünk, de most megint újra. Aranyos meg rendesnek tűnt, egyszer találkoztunk is, de nem volt se csók, se semmi. A találka után is ő írt, hogy jól érezte magát velem, meg még a tali alatt is beszéltük, hogy majd mikor fogjuk legközelebb látni egymást. Nemrég felnéztem az egyik közösségi oldalra, és alig hittem a szememnek. Most cserélte le a képet, amin egy csajjal van, és gondolom a barátnője lehet, mert a csaj átöleli a fiú fejét és úgy nyomják össze a fejüket. Gyanakodtam már régebb óta, hogy tényleg nincs-e neki valakije, de akkor bíztam benne. Rákérdeztem, hogy ez mi akarna lenni, de azóta nem volt még fent. Mégis mi volt ebben annyira jó, hogy hülyének nézett, meg azt akarta, hogy én legyek a barátnője, stb.. Fiúk, miért élvezitek ezt?! :( 19/l 22/f
2015. jan. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó, hogy időben kiderült.

Sajnálom :(

2015. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Amíg nem derül ki, hogy a csaj kije, addig esetleg nem lehet, hogy nem a barátnője? Mert nekem van olyan fiú ismerősöm, aki simán feltesz ilyesmi félreérthető képet sima, barát barátnővel, csak mert jó a kép.
2015. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne várd el h első találkán legyen csók és mivel csak a netről ismer, lehet h közben összejött valakivel. Nem kell féltékenynek lenned, ha jobban meggondolod nem volt köztetek semmi, csak levelek amikor nem is találkoztatok, utána is csak 1x.


Megismerek a netről vkit, szimpatikus, szívesen barátkoznék vele, ha lány, ha fiú. Nem kell annyira naívnak lenned h mindenképp kapcsolatot akar. A leírtak alapján ígéretek se történtek, ahogy leírtad "nem volt se csók se semmi". Akkor miről beszélsz? Megcsalt vagy mi?


Viszont ha írt/mondott neked olyanokat h azt akarja h a barátnője legyél az más, de ne téveszd össze azzal amit beképzelsz magadnak.


Fogd fel és ugy könnyebb lesz feldolgozni, h nem történt semmi, amiért féltékenynek kéne lenned, csupán arról van szó h beleszerettél vkibe és őt később meglátod más nővel. Gondolom előfordult veled is h láttál egy helyes pasit, aztán később láttad h van vkije, itt is ez történt csak közben barátok/ismerősök lettetek. Csak emiatt érzelmi kötődés alakult ki, ami meghosszabbítja a "feldolgozási" időt.


Sok Sikert! :D

2015. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még régebben egyik barátnőmmel a srác egyik haverjánál rákérdeztünk, hogy van-e ilyen nevű ismerőse, a fiú meg azt mondta, hogy igen és barátnője is van. Én rákérdeztem a srácnál, majd olyat mondott, hogy ha ez igaz lenne, akkor már észrevette volna a csaj, hogy sokat beszél velem a fiú, de most ez.. Várok még a válaszra, de már kezdek beletörődni, hogy csak át lettem verve:(
2015. jan. 10. 20:57
 5/7 Linó03 ***** válasza:
Miért vertek volna át? A 3-as válaszoló szépen kifejtett szerintem eléggé valószínű álláspontot, olvasd át.
2015. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linó03 ***** válasza:
Am... Szerintem tudja, hogy van-e barátnője, vagy nincs, az "észre vette volna" résszel meg szerintem arra utalt, hogy nincs, csak esetleg nem volt elég egyértelmű. (? Persze én nem voltam ott)
2015. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na kiderült, hogy csak egy jóbarátja. Pár napja említette, hogy találkozott egy jó barátjával, de nem tudtam, hogy lány. Most meg én vagyok a gyerekes, csak mert úgy kérdeztem rá, hogy miért nem beszélt nekem a barátnőjéről a képen. De akkor is, ha ilyen 'pózban' fotózkodtak, ki tudja, miket csinálhattak még..
2015. jan. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!