Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen összejöjjek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen összejöjjek olyannal aki kevésbé az esetem de nem akarok magányos lenni?

Figyelt kérdés

hiányzik a szex meg úgy az hogy valakit átölelhetek..

van vki aki szexelni akar velem (többen is de egy elég régóta próbálkozik már)aki nekem kell pedig nem kapható meg földrajzi távolság miatt.mit tegyek?nem akarok egyedül lenni...


2015. jan. 10. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne.. úgyse lesz hosszú életű.
2015. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Szánalmas.
2015. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne!
2015. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és?ha csak egyszer akarom kipróbálni?
2015. jan. 10. 22:33
 5/15 anonim ***** válasza:
akkor meg kurvä vagy
2015. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme!neked se lenne jó, a másiknak meg főleg rosszat tennél ezzel.
2015. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Van nekem is egy olyan fiu, aki szerelmet is vallott, szeretne velem osszejonni.


Viszont nekem nem az esetem.


En meg azert nem fogok kiszurni vele, hogy ha maganyosnak is erzem magam vagy hianyzik a szex, akkor ugymondd ezert kihasznaljam.


Ez nekem sem esne jol.


Ha esetleg beled szeretne es igy lennel vele, utana elhagynad az nem lenne fair dolog.

2015. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4: az még rosszabb.
2015. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy egy alkalommal belém szeretne

ja és ha pasi csinálja ezt akkor nem k?

ki tudja lehet lenne folytatása..

2015. jan. 10. 22:44
 10/15 anonim ***** válasza:

"ki tudja lehet lenne folytatása.."


Hm, bizonytalannak tűnsz. Nem az eseted, de mégis lehetne belőle valami? Ez azért azt mutatja, hogy valamennyire felkeltette az érdeklődésedet a fiú, nemde?

2015. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!