Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem túl jól nézek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem túl jól nézek ki a képeken, mit tudnék csinálni? (pl. raknék ki internetre is ide-oda, de mindegyik túl jól sikerül)

Figyelt kérdés

néha amikor magamhoz nyúlok előtte épp a képeimet nézegetm :D

na jó azért nem, de még smink nélkül is olyan szép vagyok képeken, hogy eddig bárkinek mutattam el voltak ájulva. pedig azért élőben nem vagyok nagy szám.

grimaszos képeket is csináltam, de azok se lettek olyan rosszak.


2015. jan. 11. 03:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Muti cuki 26/F
2015. jan. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D
2015. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a humor kategória! :D
2015. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress egy plasztikai sebészt, ne ájuldozzanak már a szegény fiúk.
2015. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennek orulni kene inkabb :)

Amugy ha akarsz, mutatoba kuldhetsz parat:)

2015. jan. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hu vaze, pedig a nagy pofa nem szokott vonzó lenni xD
2015. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Kezdésnek vagy vegyél visszább az arcodból, vagy tényleg a humor kategóriába írjál ilyeneket, senki nem fogja kiverni rád ;)
2015. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó kettő, ebben semmi nagyképű nem volt, de a kevetekért akkor megégyszer. nem hiszem magamról hogy olyan jól nézek ki, de a képek túl jól sikerülnek (a valósághoz képest) remélem így már sikerült felfogni a lényeget:)
2015. jan. 11. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!