Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhány fiúval találkozok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhány fiúval találkozok, mindegyik azt mondja milyen cuki és aranyos vagyok. Hogy, érhetném el, hogy ne úgy beszéljenek rólam mint egy 14 évesről?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, mégis a fiúk nagy része kb. 15-nek néz. Bárkivel ismerkedek, mind azzal jön ,hogy milyen aranyos ,és ártatlan vagyok. Nem értem mire fel, szeretem a nőies őltőzkődést, viszonylag erősen is sminkelem magam. Én azt szeretném ha azt mondanák ,hogy szexi vagyok vagy szép,és nem úgy tekintenének rám mint egy kislányra. Egyébként 154 centi vagyok,lehet ez lenne olyan megtévesztő ?
2014. júl. 6. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem pont jó lennél én a fiatalabbak is már nőként kezelem :D
2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a fiúk hülyék
2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Megismernélek! Privi? Küldj képet! Majd megnondom milyen vagy!
2014. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet. Az alacsony magasság azt sugallja még nőni fogsz, tehát elég fiatal lehetsz.

Ez egy elég hülye gondolatmenet persze :)


Küldj egy képet, ha szexi vagy én megmondom.

2014. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy hozzám, szinte állva letudnál szopni.
2014. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
154 centi... és hány kiló???
2014. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
It's a trap, most rádír mindenki hozzám hasonló, mert azt hiszik 20 vagy, pedig 15:D cseles:D
2014. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

velem is pont ez van, mindenki aranyosnak tart

igaz, én még csak 18 leszek és nem is sminkelek erősen, de magasabb is vagyok szóval nálam még az az ok se játszik


szóval megértelek, mert az aranyos hiába bók, nem sokra megyek vele ha a fiúk csak ilyennek gondolnak és csak barátnak kellek

2014. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Vigyazz magadra!

Akcioba lendult a szuzolto osztag.

2014. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem az a helyzet, hogy jófejek, de rondácskák vagytok.


én legalábbis akkor szoktam ilyeneket mondani a lányoknak, hogy cuki, aranyos...

2014. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!