Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy van ez? Mit akar és kitől? Mit tegyek, hogy ne bántsak meg senkit?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy fiú az osztályban (aki nagyon jó barátom) és sokszor néz és amikor észreveszem akkor puszit küld. Sokszor megölel, megfogja a kezem stb. Kb. ugyanezt csinálja a legjobb barátnőmmel is, akinek barátja van. Nekem nincs, de a fiú tudja, hogy kibe vagyok szerelmes (már elég régóta). Elvileg neki is másik lány tetszik (aki másik megyében lakik).Nem értem a viselkedést. Valakinek van ötlete? Miért csinálja ezt?

2015. jan. 11. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán megakar kapni mindenkit.

"Alfahím."

2015. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne csinálná, ha egyszer ez a dolga? Az osztálytársaival ellentétben ő már megtalálta a tökeit, és most próbálkozik. Itt is, ott is, mindenhol. Nem kell komolyan venni.
2015. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!