Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jól alakultak a dolgok. Bevallotta, hogy szeret. Már volt olyan helyzet is, hogyha nem zavarnak meg minket akkor megcsókol. De ez után egy héttel megtudom, hogy a srác egy másik csajt szeret, hogy vele ír minden nap fb-n, de a lényeg, hogy még nem is látták egymást. a csaj messze lakik, de a srác képes volt utazni érte 5 órát, hogy találkozzon vele. nekem meg azt mondta, hogy ne bánkódjak, mással én jobban járok. és ezzel le is tudott mindent ami köztünk történt. miért csinálta ezt?

2015. jan. 11. 17:56
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F
2015. jan. 11. 17:59
 2/3 anonim ***** válasza:

A masik lanyt izgalmasabbnakntalalta. De ne bankodj valoban, mert ezek szerint parhuzamosan futatta a szalakat es mikozben veled majdnem "volt" valami a masik lany erdekesebbnek bizonyult. Sajnos aki messzebb van elerhetetlenebb sokszor izgalmasabbnak tunik. Erdekes sokaz utazni erte, sokat csetelni...aztan ritkan talalkozni ez egyfajta platoi szerelem is, ahol a mindennapi problemakkal sokaig nem.kell szembenezni (persze egy tavkapcsolatnak meg lesznek mas problemai idovel).

Az.meg bunko dolog, hogy azt mondta massal jobban jarsz ez eleg gagyi lekoptato szoveg foleg ha te meg belebolpndultal mar.

Egy vigasztaljon szerencse, hogy idobennkiderult meg egy csok elott, hohy mas csaj is van kepben, masreszt ha majd vege lesz a tav kapcsolatanak akkor azzal a lannyal is ugyanigy vagy meg aljasabban fog szakitani pl. azt mondja ne bankodj talalsz majd kozelebb lako sracot ;-).

Tudom mindez nem vigasztal, de ha majdnem megcsokolt akkor egy vonzo, kedves lany lehetsz, ha meg rosszul is esett, akkor erzekeny lelku vagy es ez a fontos. Legyen buszkeseged is es ertekeld magad foljebb :-)). Egybol jonnek majd sracok!

2015. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16F oh bocs ezt nemmlattam!:-)))) hat akkor hetero volt a fiu nem homi. Hat van ilyen ebben a korban. Vagy tovabbra is felreolbastam, ertettem valamit.
2015. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!