Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz barát az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz barát az ilyen?

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon bejön nekem és tudom hogy ez kölcsönös. csak neki van egy nagyon jó barátja aki állandóan azt tanácsolja neko hogy ne foglalkozzon velem mert nem illünk össze. De csak azért tanàcsol neki ilyet mert Ő is akarna tőlem valamit csak én már egyértelműen megmondtam neki többször is hogy nem az esetem és nekem a barátja kell. De ennek ellenére is hogy tudja nálam nincs esélye továbbra is lebeszèli a barátját rólam, meg engem is próbált lebeszélni róla mivel szerinte èn csak szexre kellenék neki meg hogy hozzám igazi férfi illene. szerintetek igaz barát az ilyen aki önzőségből képes arra hogy lebeszélje barátját egy lànyról csak mert neki is nagyon tetszik?
2015. jan. 11. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen barát mellett, kinek van szüksége ellenségre? Amúgy szerintem ez eléggé nagy szemétség.
2015. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háborúban és szerelemben mindent szabad :)
2015. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy magának akar. Nem barát az ilyen.
2015. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mocsok
2015. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vannak bizonyos körülmények, amikor én is eljátszottam ugyanezt. (a kapcsolat csak facebookon üzemet :D )
2015. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem barát, hanem egy aljas szemétláda. Ha a helyedben lennék, én megpróbálnék minél többet találkozni a sráccal, aki tetszik. Meg persze jelezni neki, hogy tetszik. Csak ne ess át a ló túloldalára. Meg ezt a szemétládát ne akard beköpni magadtól. Ha a srác felhozza, akkor viszont nyugodtan. Utána meg üljetek le hárman megbeszélni ezt.
2015. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kozold a gyerekkel hogy mi van, azt nem nezi senki h ossze illetek vagy sem.
2015. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!