Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nem igazán értek, és nem tudom hányadán állunk?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem a sztori hosszú, szoval előre is bocsi.


Tehát a legelején, és próbálom tömören leírni.

Egy munkahelyen , egy irodában dolgozunk,itt indult az egész, először csak beszélgettünk ... aztán jó ugye elhívtam volna, ha jött volna randira, ellenben nem jött, mert randinak hívtam... jó mindegy teltek múltak a napok hetek, amolyan se veled se nélküled dolognak nevezném a lány részéről kicsit. Mert jó velem, nem akar elveszíteni, de (ő vallásos ) egyszer mondtam egy hülyeséget, amit meg ő reagált túl, mivel én nem tudhattam.... mindegy, de aztán ugye legyünk barátok, sírás rívás, (az ő részéről ezt is hozzátenném)jó legyünk barátok...


Folytatása , elmentem vele egyszer egy helyre, hazafelé kézenfogva mentünk ....


De aztán nem is tudja mi volt ez, legyünk barátok.... itt azért mondtam neki, ez aazért ennyire nem játék... és hát kicsit haragudtam is rá.


Majd karácsonyi party.... ismét kézenfogva , csak most hazáig kísértem...


Na ezóta nem tudom hogy most hogy is állunk, de ő mondván hogy most "mással van elfoglalva" (ide helyettesítsetek be bármi tetszőlegeset, lényegtelen mi az, nem kifogás volt a részéről, s a konkrét dolgot is tudom) lerendezte, addig nem tud semmit mondani.


Viszont a történetnek itt nincs vége


Tulajdonképpen kb arra egy héttel elhívott magához... megmutatta hogy hol lakik, beszélgettünk aztán a szobáját is megmutatta és kiskifli nagykifli ben végeztük az estét...


Mondanám hogy egyszeri gyengeség, de nemrég megint ugyanez megismétlődött.


Ez most csak nekem nem egyértelmű, mondanám, hogy óóó hát akkor most már nyert az ügy, de pl puszit még csak gyenge pillanataiban ha kaptam tőle


Na de nagyon röviden ennyi, ha valami nem világos, kicsit jobban ki tudom fejteni


Az építő jellegű kritikáért köszi előre is


25F


2015. jan. 11. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem nagyon tudja, mit akar (ami persze a nőknél mindig "bocsánatos bűn", bezzeg ha a faszi "tétovázik", akkor gyáva p*cs), vagy van/volt valakije, és addig nem akart veled kezdeni, amíg le nem zárta az ügyet, vagy nem tudom, próbálj meg beszélni vele arról, hogy akkor mégis mit szeretne.
2015. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban furcsa a lány.

A leírtak szerint meg szeretne bízni benned, de valamiért nem tud vagy nem akar.

A vallásosság nem tudom mekkora mértékű, lehet ezért nem akar komolyabbat, hogy az esküvőig tartogatja magát bizonyos dolgokban.

Mindenféleképpen vele kellene ezt megbeszélned négyszemközt.

Ne félj a válaszoktól. Akármilyenek is lesznek, ezek fogják tisztázni a kételyeket.

Szerintem ő sincs tisztában az érzéseivel, hogy egyszer közel enged, egyszer meg semleges irányodban.

Talán fél attól, hogy a kapcsolatotok, ha tönkremegy vagy nem sikerülne akkor mi lesz a munkahelyen.

Sok dolog lehet ami őt zavarja a jövőt illetően.

2015. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!