Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Beszelgettunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Beszelgettunk egy parszor. Neha koszon nekem a folyoson. Mar mendtunk egyutt haza a sulibol. Mikor a mi folyosonkon van engem nez. Tetszem neki? Mennyi eselyem van nalla?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Maximum mentetek együtt haza.


Egyébként igen,van esély rá,hogy bejössz neki.

15/L

2010. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak egyszer mendtunk haza egyutt.Es vagy o vart meg vagy en ot.De sosem valaszol az smsre pl. boldog Karacsonyt stb.
2010. febr. 6. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:

50% az esélyed!

Egyébként azért köszön, mert ismer és a nembunkó ember köszön azoknak akiket ismer, és ha arrafelé lakik mint Te, akkor nem csodálom, hogy mentetek már haza együtt!

Még az is lehet, hogy tetszel neki, de ezt RAJTA KÍVÜL MÁS nem tudja megmondani, mi meg főleg nem, mert egyikőtöket sem ismerünk.

2010. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem elsőnek tanulj meg írni, aztán gondolkodj el azon hogy nem vagy-e skizofrén.:)
2010. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.Nem vagyok skrizofen

2.Tudok irni(ezt meg honnan veszed h nem tok?Vagy mar jelentkeztek nallad az oregseg jelei es felre latsz?)

2010. márc. 5. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig ugyanazzal a csajjal megyek és jövök haza a suliból... elmegyek érte reggel azt megvárjuk egymást délután... de csakk enyi ... mi csak barátok vagyunk... szentem kérd meg valamelyik barátnőjét hogy beszélgessen vele rólad éés akk megtudod...
2010. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a barátnődet kérd. Egyszerűen kérdez meg te, hogy mi a helyzet.
2010. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondjuk egy hazafelé tartó uton hozd szóba a témát
2010. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hivd el randizni és azonnal kiderül hogy mi a helyzet
2010. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is..mikor legközelebb 1ütt mentek, akkor kérdezd meg mit csinál a 7végén mert....(és akk. hívd el vhova)
2010. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!