Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jo ha ezt gondolja rolam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jo ha ezt gondolja rolam? Beszelgettunk a neten es ezt irta :

Figyelt kérdés

Szoval beszelgettem egy csajjal akit kedvelek es ezt irta rolam : ,,Szeretem mert jol eltudok veled beszelni''

, ,,egy jo oszinte barat vagy szamomra '' mi a velemenyetek ?


2011. júl. 20. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem egy jó őszinte barát vagy a számára
2011. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát jó hogy ha a barátjának tart főként őszintének.^-^
2011. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
abbol lehet meg valami ?
2011. júl. 20. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Barát-zónás vagy. Bár ki tudja, a lehet ő meg azt hiszi, te tekintesz rá barátként és ezért írta, és nem vallott. Ráadásul neten... Találkozzatok, ha többet akarsz tőle hívd el moziba vagy valami. És akkor majd kiderül, hogy akar-e többet vagy sem.
2011. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy világos mondat hogy a barátjának tekint, nem a pasi-jelöltjének
2011. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja szerintem is barátzónába kerültél, bár tapasztalatból tudom, hogy meg lehet, hogy csak azt hiszi, hogy szerinted is csak barátok vagytok, és ez a jövőben sem fog változni; és nem fogja megmondani, hogy bejössz neki
2011. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ilyenkor amit az utolso mondot mit csinaljak ?
2011. júl. 20. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nézd,gondolom ismeritek egymást..Odamész hozzá elhívod randira és közlöd vele hogy bejön neked vagy különben nem fog változni semmi csak barátok maradtok
2011. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen véleménnyel van rólad, akkor valószínűleg lehet ebből valami. Gondolom ilyesmi választ vártál. :)
2011. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg barátként tekint rád, vagy igazából többet érez.Nekem is van egy ilyen fiú barátom, akinek írtam vmi olyasmit amit neked is írt az a csaj... közben sokkal többet éreztem iránta.De azóta tényleg, csak barátként tekintek rá, pedig, tudom hogy ő is többet érzett, de nem találkoztunk így elúszott az egész.Nem jó neten beszélgetni, mert nem látod a másik arcát...Szóval az lenne a legtisztább, ha találkoznátok...nem tudhatod mi lesz.:)
2011. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!