Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban én kellek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én kellek neki, vagy csak beéri velem?

Figyelt kérdés
Több hónapja ismerkedtem meg egy fiúval. Az elején több hónapig beszélgettünk, de abbahagytuk, mert sosem jött össze a találka. Aztán kimaradt pár hónap, majd újra elkezdtük, és végül csak összejött, hogy gyakrabban találkozzunk is. Nem siette el a dolgot, úgy értem nem nyomult meg semmi ilyesmi, nagyon aranyos fiú. Rajtam kívül bárki más csinosabb lányt is választhatna, mert ő helyes fiú, okos meg pénze is van (nem a pénzére hajtok, mielőtt bárki is ezzel jönne, nem hívattam meg magam semmire sem, sőt, én hívtam meg őt). Néha elég hisztis tudok lenni, ezt ő is tudja, de még ígyis elvisel, holott más már régen otthagyott volna. Nem akarok lefeküdni vele, de azt mondta, hogy bármeddig vár rám. Mik alapján mehetek biztosra, hogy én tényleg kellek neki, nem pedig csak azért, mert éppen nincsen jobb? Amikor abbahagytuk, bárki mást találhatott volna, de mégis újra engem 'talált meg'. Egyébként a fiú 20 elmúlt.
2015. jan. 11. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Önbizalomhiányos-e vagy. Ha hülye punci leszel, akkor garantáltan nem lesz sokáig veled.


Ha nem fekszel vele le pár hónapon belül, akkor szintén nem lesz veled túl sokáig.

2015. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
utálom most ezt írni, de az elsőnek igaza van nagyon..
2015. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne feszülj rá, adj neki esélyt. Keres téged, érdeklődik, visszatér hozzád, elfogad téged, akkor azért azt lehet tudni egy idő után, hogy tényleg komolyan gondolja-e.
2015. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!