Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon 'gáz' parfümöt adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon 'gáz' parfümöt adni a páromnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Decemberben volt karácsony, aztán utána rögtön a szülinapja, most meg a névnapja, őszintén szólva kifogytam az ötletekből. Ez nagyon fantáziátlan? Nincs valami ötletetek ami nem olyan vészes árban? Olyan nehéz férfiaknak vásárolni...
2015. jan. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt kaptam karácsonyra, és örültem neki, csak jól el kell találni, hogy milyet szeret.
2015. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal kapcsolatban amit szeret csinálni, hobbija, bármi jöhet. De névnapból sztem nem kell nagy dolgot csinálni. Nekem mondjuk szerencsém van, van kocsija amit tuningolhatok, illetve kocka, szal bármilyen kütyüvel ami játék élvezetét teszi jobbá, vagy játékot veszek neki az tuti nyerő. Én névnapra átlag csak a konyhában és ágyban szoktam kedveskedni
2015. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha barátod szokott parfümöket használni, akkor teljesen jó ötlet, ha jövedelmedhez képest egy min. 3-4 ezer forintos parfüm nem túl nagy kiadás (úgy 2 munkaórára jut ennyi nettód).


Én bár eléggé adok az ápoltságra, de csajomnak, családnak mondtam, hogy parfümöt nekem ne vegyenek, mert nem érzem stílusosnak drága pénzért vásárolt illatszerek használatát (jó arcszeszét, dezodorét természetese igen). Viszont a parfümmintákat nagyon szeretem, mert nagyon praktikus az hogy mindig kéznél lehet zsebben, és ezeket ingyen lehet összegyűjteni igényesebb illatszerboltokban.

2015. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat a névnap, nem várnék semmit.

Ha szokott használni csak akkor vegyél, én nem szoktam és totál felesleges ajándéknak tartanám.

2015. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?


Én örülnék ha parfümöt kapnék a barátnőmtől.

Például ezt:


[link]


Ebből is azt látnám, hogy figyelt rám, mivel kifigyelte mely parfümöt szoktam használni.

2015. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!