Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak névnapjára elég egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak névnapjára elég egy szépen csomagolt rózsa + valamilyen finomabb bonbon, vagy ez kevés? 22F

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat költeni. Nem azért, mert nincs plénzem, hanem mert mégiscsak egy névnap. Nézegettem tök jó ajándéktárgyakat, névnapos toll vagy gyerta+gyertyatartó felirattal, csak rohadt drágák, a toll is 1500, a gyertya is 1400....


Szerintetek? Belefér még? Tényleg nem egy nagy valami, a toll is sztem tök jó, csak bár sztem drága....


Találtam még névnapos könyvjelzős, szeret olvasni, az csak 350Ft:D


2010. okt. 25. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

ne legyél már barom hogy ilyen sokat költesz, én 6db-os formált gyertya csomagot vettem 150ért


ja, elég nagy spúr gec.k vagyunk

2010. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Habár nem árt, ha előtte megtudod, hogy szereti-e a virágokat. Én pl. rühellem őket, néhány nap alatt úgy is tönkremegy. De egy finomabb csokinak szerintem biztos örülne=)
2010. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem jó így,ahogy írtad, nekem tetszene a rózsa.
2010. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy elég, cska ez simán kijön egy ezresből...nem kevés "értékileg"?
2010. okt. 25. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, én tök elégedett lennék, főleg ha nem vágott virág lenne:-) szeretem a cserepes vigárokat, és a csokit is. névnapra kérni se kérnék többet.
2010. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így tök jó,és este az ágyban egy kis meglepi,én sztriptizeltem neki,nem tudtam befejezni mert hasra estem a gatyámban és röhögésbe fulladt a dolog,de teszett neki és örült is.

25/f

2010. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szándék a lényeg.

De megkérdezhetem h. a pénz miért ilyen fontos?Amúgy ha tudsz rajzolni vagy fabrikálni akkor azt is csinálhatod, én örülnék neki.

2010. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én olyan szőrös fülvédőt vettem hugomnak és úgy örült, úgy vigyorgott, úúúgy tetszett neki és az idő miatt még aktuális is.
2010. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!