Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmánia vagy szado, -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmánia vagy szado, - mazoizmus?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van barátom és imádjuk a szexet, viszont mostanában én sokkal jobban akarom, mint ő. Egy nap többször is eszembe jut és nem is tudok másra gondolni. A barátomnak elég lenne hetente 2-szer 3-szor, de nekem nem. Egyszer megkértem, hogy szex közben legyen durva velem (vágjon pofon, fenekeljen el, kötözzön ki) nem csinált semmi ilyesmit, mert neki ez durva...nem tudom velem van baj?:( (légyszi normális kommenteket írjatok)

2015. jan. 12. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ha akarod én alaposan elfenekellek :D
2015. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hol vannak az életemből az ilyen kaliberű nők :3

dehogy vagy durva, csak nem vagytok összeillők.

2015. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Vagy akkor már 2en vagyunk. Nem tartom magam se nimfonak, sem szado-mazo hajlamúnak, de én is szeretem az előbb említett dolgokat, nem mindig, csak ha olyan kedvem van, és én is naponta többször igénylem.

22/N

2015. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez egy kicsit megnyugtat :)
2015. jan. 12. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Most sok pasi irigyli a párodat!

Nincs veled semmi baj sőt elég ritka de megbeszéltétek ezt a dolgot hogy te mire vágysz és meg is kérted erre?

Még ha elítéli ezt a fajta fétist mégis mond el neki hogy számodra mekkora egyfajta örömöt jelentene!

2015. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen körülmények között nem lennék hajlandó pofonvágni a barátnőmet
2015. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni vele, de csak annyit mondott, hogy ez neki nem megy. Nem tudom mit csinálhatnék, hogy mindkettőnknek jó legyen....
2015. jan. 12. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd valami kevésbé vad dologgal. Mondjuk adj neki egy kendőt, és kérd meg, hogy kötözze be a szemed, és fogja le a kezed a fejed fölött, miközben szexeltek. Ezt még talán bevállalja, és hátha rákap az ízére. Aztán szépen lassan lehet újabb dolgokat kérni.
2015. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz vele. Dönts el magadnak egy határidőt, amíg hajlandó vagy foglalkozni azzal, h kihozd belőle ezt.

No persze csak akkor, ha ő is mutat hajlandóságot.


Ha elutasítja, és azt mondja sose csinálná. Akkor egyértelmű sosoem fogja csinálni. Vagy lemondasz róla vagy keresel mást.

2015. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak igaza van: csak szépen fokozatosan, hátha rákap az ízére!
2015. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!