Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bár szexmán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bár szexmánis vagyok és szinte minden második csajt kívánni tudok szexuálisan, mégis emellett szerelemre és összetartozásra meg családra vágyom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szent, ha tehetném, szerinem napi szinten más csajjal dugnék, mégsem teszem, sok csajt nem kedvelek jellemre és akkor velük már nem is akarok dugni.Valahogy úgy érzem, csak olyan lánnyal akarok szexelni, aki megérdemli, aki személyiségre lenyűgöz. Olyan fura ez a kettősség, mintha egyszerre lennék jó és rossz. :D

2013. júl. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Te csak nem vagy normális:D jason statham-hez van szerencsénk?
2013. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Minden második csajt kívánni tudom" - csak kívánni tudod, de nem teszed meg. (?)

Még jó, hogy nem szexelnél olyannal, akit jellemre nem kedvelsz. Ezt nevezik normális felfogásnak.

Azért akarsz ennyit dugni, mert férfi vagy és ez ösztön.

Ez nem "jó" és "rossz", nem kell mindent ennyire fekete-fehérré tenni! :)

2013. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az isten mentse meg azt a nőt akivel te családot akarsz alapítani :D
2013. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!