Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért töri össze a szívem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért töri össze a szívem?!

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem csevegni itt egy sráccal, de ő 7 évvel idősebb nálam (én 17 vagyok) és még csak nem is ugyanott lakunk. Nagyon szeretem a személyiségét, azt hogy okos, figyelmes, kedves, humoros. Nem is gondoltam hogy én szimpatikus lehetek neki, de azt mondta, az vagyok. Mindenképpen szeretne velem találkozni, legalábbis ezt mondta. Aztán viszont azt írta, hogy a távkapcsolatok nem működnek, meg amúgy se kellenék neki hosszú távon. Teljesen összetörtem emiatt. Miért hitegetett, azért hogy aztán jól pofára ejtsen??

L



2015. jan. 12. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
üdv az internet társkeresőjében! Ilyenek ezek a mai fiatalok!
2015. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a folyékony nitrogén mindent megdermeszt. utána egy-egy erősebb ütést követően is eltörnek a dolgok
2015. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ő ferfi te meg lathatolag nem túl erett tini vagy. A tavkapcsolatnak meg tenyleg nincs sok ertelme.
2015. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyenek, én is átéltem már ezt.

Először jó ötletnek tűnt, hogy összejöjjetek, de aztán gondolkozott, hogy ez nem igazán működne.

Sok kitartás és áldozat kell egy távkapcsolat fenntartásához.

2015. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak a férfi okozhat csalódást ugye?
2015. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Elsokent:a tavkapcsolatok tenyleg nem mukodnek.A masodik:az hogy Te biztosan neem akarnad hosszu tavra,az annyit jelent hogy szereti sajnaltatni magat,es ez a martir tipus egyik jellemzo"je.Sajnos a martir tipus erzelmileg zdarolja a kornyezeteben eloket.Vedd meg a Pozitiv gondolkodas cimu" konyvet,szerzo":Vera Peiffer.A lenyeg a sraccal kapcsolatban:hogy toled var igereteket,es hogy meegigered neki,hogy vele leszel,de ez tul sok amit Ker persze burkoltan.Olvasd el a konyvet mielott barmit is tennel.
2015. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!