Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt göndör hajú lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt göndör hajú lányok? 20/F

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb írt ki egy csaj egy kérdést a göndör hajáról, menj és keresd meg
2015. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs mert cigányos a göndör.......
2015. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Hahaha.
2015. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló: mélyen szégyelld el magad a megnyilvánulásod miatt! Ezzel csak magadat járatod le. Kiállítottál magadról egy tisztességes szegénységi bizonyítványt, gratulálok! :)
2015. jan. 12. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem az egyik osztálytársamnak hosszú szőke göndör halya van meg kék szeme,és jól néz ki nagyon vele:)
2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na,nekem göndör a hajam:D és lány vagyok.
2015. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pasik! Tetszik? (lány)

Sajnos göndör hajam van. Nem ápolatlan. 15 éves vagyok, és sajnos az összes tizenévesnek a vasalt tetszik :( úgy érzem átok a göndör haj. Anya azt mondja hogy örüljek neki hogy göndör, mert később ez előny.Szerintem ez soha nem lesz előny ;( Miért vonzóbb egy egyenes? haj? Kort is légyszíves :) Miért tetszik nektek jobban? Esetleg ciganyos a göndör?


Ezért irtam hogy cigányos.........

2015. jan. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ezt vettem észre,h a fiúknak inkább az egyenes hajú lányok jönnek be . én nem régen daueroltattam be mondjuk,de nem bántam meg emiatt:D
2015. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most nézem Ferike,hogy te lány vagy? :DD
2015. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ferike te mennyi idős vagy? :)
2015. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!