Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részeg embernek könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg embernek könnyebb megtudni a szexuális orientációját? Volt már, hogy részeg ismerős lebukott, hogy pl. meleg?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak olyant láttam még elsőéves koromban az egyetemen, hogy két barát lejött kocsmázni, ittak, ittak és egyszercsak az egyik elkezdte a másikat simogatni, folyamatosan nyúlkált, aztán egy óra múlva már ott smároltak a pult mellett.


Igen. A részeg emberek sokkal gátlástalanabbak lesznek ilyen téren.

2015. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb persze,mert feloldódnak benne a gátlások,kevésbé tudja rejtegetni a titkát.Sokan szószátyárok lesznek,megjön az önbizalmuk és a bátorságuk,kitárulkoznak,ezért.A részeg ember full őszinte és ösztönösen viselkedik.Olyat is megtesz,amit józanul meg se próbálna(pl. beleugrik a jeges vízbe és meghal).A tudatalatti,illetve az elfojtott dolgok feltörnek a felszínre.
2015. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

A részeg bármit bevállal a poén kedvéért. Aztán ha már az az ücsörgős részeg akkor meg azt sem tdja mi az hogy meleg vagy biszex.


Ilyen válaszokból most mit tudnál meg...


"Ienzvagyk" (igen az vagyok) "méesö" (mégegysört) "acikt" (adj cigit)

2015. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első 2 válaszolónak köszönöm az értelmes válaszokat.

Van egy fiú, aki szerintem szerelmes belém (én is fiú vagyok) és mindig el akar hívni inni, meg partizni, szerintem az a szándéka, hogy leitasson. Most már értem miért... :O :S

2015. jan. 13. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha valakinek tetszel, akkor miért törvényszerű, hogy csak azért hívhat el bulizni, hogy leitasson??? Nyílván szeretne veled időt tölteni és megismerni, de nem kell rögtön leitatásra gondolni...
2015. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!