Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Péntek este egy buliba táncolt...

Péntek este egy buliba táncoltam egy fiúval, akivel egy suliba járok és eléggé bejön, viszont nem tudom, hogy én is bejövök-e neki, elvégre sötét volt és ittasan még egy bányarémmel is táncol az ember nem?!

Figyelt kérdés
Most nem tudom mit kéne tennem..felejtsem el? Lehet, hogy neki nem jelentett semmit. Annyira nem volt részeg, hogy ne is emlékezzen rá, viszont mi van, ha nem érdekli a dolog? Eddig észre sem vett a suliban. Facebook-on sem az ismerősöm. Mit kéne tennem?

2013. okt. 27. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez elég ciki helyzet... magadat járatod le, hogy csak így odadobod magad egy részeg fiúnak.


szerintem ha tetszel neki, akkor ő fog lépni. mivel biztos leesett neki a tánc közben, hogy neked nagyon bejön. ha nem lép, akkor így jártál sajnos, mert ezek szerint nem tetszel neki. max egy próbát megérne még az, ha majd suliba ráköszönnél és ha udvariasan fogadja akkor elkezdhetnél vele dumálni hogy jól érezte-e magát péntek este, stb. de ne legyen nagyon erőltetett, ha ő nem érdeklődik vissza feléd, ne erőltesd mert csak még kínosabb lesz a szitu. ebből látni fogod, hogy bejössz-e neki vagy sem.

2013. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem dobta oda magát senkinek.. csak táncoltak.

szerintem tedd azt amit az első írt, bár így hogy észre sem vett.. picit egyértelmű a dolog:S ne reménykedj sokat szerintem:)

2013. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem gondolnám túl a dolgot. Csak táncoltatok. Valószínűleg rajtad kívül még öt másik lánnyal nyomta. Ha tetszik, lépjél.
2013. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom, hogy elég ciki a helyzet, de ezt én sem így terveztem igazából..és nem táncolt rajtam kívül senkivel, mert a színpadon a hangfalak tetejèn táncolt végig..én igazából nem is láttam, hogy ő az..barátnőm kezdett el piszkálni,hogy nem merek felmenni hozzá..hát hogy a fenébe ne mernék és 10 másodperc múlva már fent voltam és akkor láttam, hogy ő az..kicsit megijedtem, de onnantól már végig velem táncolt. Kicsit kellemetlen a helyzet, de köszönöm a válaszokat, megpróbálom. Bár nem tudom hogy fog sikerülni, ugyanis elég nyuszi vagyok..:/ felmenni is csak a pia miatt mertem.
2013. okt. 28. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!