Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ilyen jellegű helyzettel? Rosszul reagáltam?

Figyelt kérdés

Van egy csávó, nevezzük Zolinak, akit mondhatok nagyon jó fiúbarátomnak, talán a legjobbnak, mindig számíthatok rá, és nagyon jól el tudunk hülyülni. Sokat segített egy közös nehéz időszakban, azonban amikor barátom volt, voltak félreérthető megjegyzései, de letisztáztuk őszintén. Azt mondta, nagyon szép lánynak tart, de nem kezdene ki velem, erkölcsi dolgok miatt.

Most új barátom van, akit Zoli legjobb haverjának tart, Emőd aligha van ezzel így... Szilveszterkor Zoli jópár sör után a fülembe súgta nevetve, hogy menjek be vele a wc-be, mire én kínomban felröhögtem, és cinikusan mondtam, hogy persze... Majd elhúzott. A barátom kérdezte, hogy mi ilyen vicces, mire megszeppenve elmondtam neki. Nagyot nézett... Később beszéltünk erről, azt mondta, nem akarja túlreagálni. Ha hallotta volna, biztos pofán verte volna Zolit, de én sajnos rosszul reagáltam... Elmondása szerint Zoli egyszerű érzelmileg, és úgy gondolja, mindenkit megdughat, főleg pár sör után. Nekem nagyon rosszul esett az egész... Megkérdeztem Emődöt, hogy mit kezdjek a helyzettel, ő azt mondta, rám bízza a dolgot. Zoli úgy is ki fogja magyarázni a dolgot...

Én nem tudom, hogy viszonyuljak Zolihoz. Nagyon sértő volt, amit mondott! Szerintetek beszéljem meg vele? Jó barátok vagyunk...

Azóta nem beszéltünk. Mit tegyek?


Én 17, Emőd és Zoli 19 éves.



2015. jan. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, tedd meg, beszélj vele
2015. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szarok: be!

Persze hogy beszéld meg vele, már miért ne beszélnétek meg? De ha van rá mód egy rejtett mikrofonnal vedd fel, és oszd meg! El is torzíthatod a hangokat...

2015. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom rajta, hogy akarom-e egyáltalán ezt vele megbeszélni, mert úgy érzem, ha már ennyire rég húzódik ez a dolog benne, hogy ennyi ismeretség után is képes egy ilyet mondani, akkor engem elgondolkodtat, hogy valóban barátok vagyunk-e!
2015. jan. 12. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy kompetens nő, lényegre törő fogalmazáskészséggel, miért tesz fel egyáltalán kérdést ezen az oldalon? :)
2015. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!