Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
A volt barátomal lassan 1 honapja nem vagyunk együtt.... de mèg azèrt sztem szeretem... pedig csúnyán bánt velen stb.. ès egyik haverommal nagyon összmelegedtünk... egy ballagásba hivtak minket es egesz nap együtt voltunk... hajnal 4kor mentem haza ...haza kisèrt ès csókoloztunk.... de ô mindig mondta h csokoljam meg vágyik a csokomra stb...èn hülyesègböl mondtam neki h ki kell èrdemelni... erre ô vègig mindenki elött ölelgettet puszilgatott... kètszer le is tèrdeld... cikkeltèk is ... de azota nem taliztunk mert dolgozok es nincs szabad idöm... de csak pár szót ha beszèlünk fb-on is... ott nem nagyon tudunk.... es tegnap is kihivott h találkozzunk...de nem mentem mert fáradt voltam es mondtam h a szerdai nap az biztos lenne...de nem is irt semmi.... ès azt is mondta h vár rám mert ugye mèg nem akarok egybôl új kapcsolatot... de règebben szerelmes voltam belè... ès mèg az sem múlt el rendesen

2014. jún. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ne hagyd el
2014. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Evezz inkább új vizekre.
2014. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki esély szerintem. :) Szép lassan haladjál, és közeledjél ha bizonytalan vagy.
2014. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mièrt nem keres akkor?? nem èrtem ..de èn biztos h nem fogom!!!!
2014. jún. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!